Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalatok köldök piercing-el?

Tapasztalatok köldök piercing-el?

Figyelt kérdés
Tervebn van hogy teszek, de előtte lenne pár kérdésem olyanokhoz akiknek van : hozzávetőlegesen mennyibe kerül, hogy csinálják, mennyire fáj közben illetve utána, hátrányokat tapasztaltok, ha igen mik voltak azok na és persze regeneráció ideje kb mennyi :). Köszi előre is nektek !

2013. aug. 14. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs, de elkÍsértem barátnőmet a nyáron. 3500 volt a szúrás a piercing ára változó,az is kb 2500-3000-től kezdődnek. és nem fájt neki a szúrás. ennyit tudok mondani:)
2013. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem van már 3 éve,ára kb 4500 ft volt akkor ékszerrel együtt,nekem szúrták,de úgy hallottam ma már lövik a köldökbe is ha azt szeretnéd.hogy csinálják:bementem rajzolt egy pöttyöt a hasamra ahol majd átszúrja,megmutatta tükörben,mondtam h jó lesz aztán kb fél óra múlva vissza kellett menni addig lefertőtlenítette az ékszert amit választottam,aztán fújnak a hasadra egy ilyen érzéstelenítő sprayt,lefekszel a székbe,van egy ilyen csipesz aminek lyukas a közepe azzal összecsípi a bőrt és átszúrja,beleteszi az ékszert és leragasztja.a szúrás maga szerintem elég fájdalmas,de hozzáteszem nekem alacsony a fájdalomküszöböm,utána egy ideig nem fáj,nekem kb 2 óra múlva kezdett fájni,hajolni nem nagyon tudsz,és még nekem az fájt nagyon mikor mozgatni kellett,hogy bele ne nőjjön meg fertőtleníteni,kb 3 napig fáj még utána,aztán egyre jobb lesz,1 hónap után lehet kicserélni ha szépen begyógyult...hátrányai:amit mondtam a fájdalom pár napig meg néha ruhába ha beleakad,meg ha esetleg ilyen hosszú lógós bigyót akarsz majd később beletenni az eléggé húzza le a bőrt,ha olyat teszek azt csak egy napig szoktam bennehagyni,mert különben bepirosodik eléggé a bőr..mindent összevetve:a fájdalom ellenére szerintem megéri és örülök h megcsináltattam
2013. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem van, kétszer szúrták, mert egyszer kivettem 2-3 napra, és benőtt.


Nem fájt, kellemetlen volt kicsit. Nem injekcióval érzéstelenítették (Megszúrjalak 4-szer azért hogy utána mégegyszer? Amúgy is csak orvos csinálhatja...-mondta a piercerem) hanem valami spray-vel.


Nekem ékszerrel együtt volt 4000. Másodjára mentem vissza a kis ékszerekkel hátha úgy olcsóbb, de azt mondta a srác hogy úgyis ugyan annyi, inkább válasszak egy újat.


Nagyon szeretem, csak egy kicsit most megnőtt a pocakom, így nem annyira szexi mint volt... :)


Budapesten, a Mammut I-ben csináltattam, és azóta több barátnőm is ott, nagyon elégedettek mind. Egyikőjüknek tök aszimmetrikus a köldöke, (nekem szerencsére nagyon szimmetrikus) és nagyon szép most, olyan mintha semmi baja nem lenne. Pont úgy szúrták hogy eltakarja a furcsaságot és most szép.


Egyszóval értenek hozzá nagyon.

2013. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok)

Annyi még hogy nekem kb egy fél év alatt gyógyult be, mert kicsit érzékeny vagyok a fémre. Utána egy-két hétig picit égető érzés volt, de elviselhető.


Tisztítani majd ne alkohollal hanem betadinnal tisztítsd, kicsit kellemetlen, de nem vész.

2013. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Jajj de jó, hogy egyre több a ringyó...

18/f

2013. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mért ringyó akinek piercingje van??!!!
2013. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nos, ha neked emiatt egy csaj r*ngyó, az kicsit siralmas :) Szerintem egy r*ngyó nem ettől lesz az ami :)
2013. aug. 14. 18:37
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

5000 Ft ékszerrel együtt a Westendben,szúrják. Márciusban csináltattam nekem egyáltalán nem fájt,kicsit kellemetlen a gyógyulása,de nem halsz bele.Hátrány...hmmm..ha nem Octenisept-tel kezeled csúnyán betudd gyulladni..Nekem pl. kamilla teás borogatást javasoltak,Betadine-t..aztán mikor már véresen gennyedzett akkor hallottam az Octeniseptről és pár nap alatt láthatóan szebb lett! Lehet,ha előbb tudtam volna róla előbb be is gyógyult volna és nem 3 és fél hónap alatt. Lengébb felsőket kellet hordanom,hogy ne irritálja a friss pct néha még így is hozzá ért és kicsit kellemetlen volt,de kibírható. Persze azóta sincs semmi baja,gyönyörű,imádom!! Sokaknak tetszik is. =)


5. válaszoló: Ringyós? Most te vagy nem láttál szép hason köldök pct v. meleg vagy.. Hidd el egy szép feszes pocin sokkal jobban mutat,figyelem felkeltő..=) Persze ízlések és pofonok..neked a pofon jár!;DD

2013. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Óh, egy ringyó felpofozna. Minő megtiszteltetés.

18/f

2013. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
három napja csináltattam :D és imádom nagyon szép átlatszo csillogós kő. 5000volt ékszerrel együtt mert swarosky . szúrás nem volt kellemes de gyors volt (édes fájdalom :)) ) nem para kicsit sem utana nem fajt tobbet semmit. erzem picit még utana de mar semmi...picit még piros a bőr..de rohadtul megéri azt mobdjak egy hónap es begyogyul
2013. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!