Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kellene kinézni 1 19...

Hogy kellene kinézni 1 19 évesnek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Smink nélkül tényleg 13nak nézek ki mert kicsi és vékony vagyok. (162cm,45kg). De ha megyek valahova akkor kifestem magam. Múltkor 1 butikban azt mondták nekem h max.16nak nézek ki. Nem értem miért. Igaz sportosan voltam felöltözve,farmerban,atétában,nike air max cipőben,hajam szoros lófarokban,befonva. Ki voltam persze fullba festve,alapozó,púder,pirositó ami optikailag vékonyitja az arcomat,fekete tussal kihúzva a szemeim alul is felül is a szempillák tövében,szempillák kifestve. Nagy sötétbarna szemeim vannak,barátom szerint őzikések. Szemöldököm is jó,nem Tüncis meg nem is bohócos. Nem értem miért néznek mindig fiatalabbnak? Ha magassarkút veszek fel miniszoknyával akkor öregebbnek nézek ki vagy mi? Nem mindig praktikus 12cm sarkú cipőben rohangálni (főleg ha vonatra sietek). A farmer,poló,sportcipő nekem sokkal praktikusabb öltözet,akkor is ha néha szeretek plázacicásan kiöltözni. Vagy ha kövérebb lennék akkor öregebbnek néznék ki? Szerintem manapság nincs nagy külömbség a 13 és a 20 évesek között. Mind festi magát,festi a haját meg minden. Én is voltam már szőke is fekete is de mégis a barna áll legjobban (ez az eredeti hajszinem). Hosszú hullámos hajam van,rövidet nem akarok mert az volt kb.5 éve és elég kisfiús fejem volt vele. Frufrut szintén nem akarok mert attól csak kislányosabb fejem van. És ha én 16nak nézek ki,akkor pl. Selena Gomez vagy Emma Watson hány évesnek néznek ki? Mert sztm tőlük öregebbnek nézek ki. Jó,lehet hogy ez 1 előny hogy pl. féláron mehetek strandra,de néha ciki hogy 15nek néznek. Btw nővérem 38,de kinéz kb.25nek,ő még kissebb nálam pár centivel,szőke zöld szemű. Ő tényleg kislányosan nézett ki 19 évesen de a 90es években ez normális volt. Most meg úgy akarnak kinézni a 13 évesek mint vmi vén k...ák. Most akkor mi a normális kinézet 1 13-14,15-17,18-20 évesnek?

2013. aug. 14. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Most miért aggódsz ezen ennyire? Jobb lenne ha 19 évesen egy koravén 25 évesnek néznének? Szerintem ez a rengeteg smink is túlzás. Olyan vagy amilyen, ne akarj idősebbnek kinézni. Örülj neki, hogy ha pl. 40 éves leszek akkor is fiatalabbnak fogsz látszani. Amúgy én is 19 vagyok és fiatalabbnak nézek, de engem nem zavar.
2013. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félreértesz,nem akarok koravénnek kinézni. Inkább az idegesitő hogy mindenki más koravén és a 14-15 éves kis p...ák úgy néznek rám mintha valami kis sz...os lennék mert nincs 5centis műkörmöm meg nem csücsöritek meg nem pucsitok egyfolytában. Amúgymeg nem is akarok felnőni mert az unalmas,szeretek hülyülni,amire mások csak részegen képesek én azt megcsinálom józanul is ha jó poénnak találom. De most erre biztos mindenki azt fogja irni hogy gyerekes vagyok,pedig tudok komoly is lenni ha kell (pl. az egyetemen...ha óra van) :D
2013. aug. 14. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is 19 éves lány vagyok (168 cm, 68 kg:S:S), nem festem magam, csak néha, általában szűk farmert, torna cipőt és pólót hordok (van rajtam jó pár kg felesleg, de csak a hasamon vészes:S), nem érzem úgy, mintha öregnek néznék ki, mégis van ahol 20-on évesnek nézhetnek (megkérdezik, hogy nekem lesz-e a diák jegy...), de van ahol elkérik a személyim, ha lottót adok fel... Barátomon kívül mindenki azt mondja aki ismer, hogy nem nézek ki idősebbnek a koromnál. De ha mégis idősebbnek néznek hihetetlenül rosszul esik...:S


Amúgy örülj neki,, hogy fiatalabbnak néznek, ez csak a javadra fog válni! Ha bekapcsolod a tv-t látod, hogy a szétfestett 17-18-19 éves lányok kapásból 28-30-nak néznek ki, az se jobb.

2013. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én 15 évesen nézek ki 19 nek....

nem azért, mert szétfestett p*csa vagyok, hanem mert magas, nőies az alakom. Minimális smink van rajtam csak (szempillaspirál, púder) de még így is idősebbnek néznek. Pedig elvileg babásabb arcom van.

De ez van, ezt kell elfogadni.

Én a helyedben örülnék annak, hogy fiatalabbnak nézek ki :)

ui.: nem annyira jó, amikor az egy éves öcsédre azt hiszik, hogy a te gyereked...

2013. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem a 3 éves unokahugomról hiszik azt hogy a lányom és néznek hogy úúúristen ez hány évesen szült? Vagy ez a húga? :D
2013. aug. 14. 22:00
 6/7 A kérdező kommentje:
az alakhoz meg annyit hogy nőiesnek nekem is nőies az alakom csak vékony vagyok de amúgy arányos alakom van...nincsenek nagy melleim de azért nem vagyok lapos,derekam vékony,seggem is normális nem lapos meg nem is nagy...nincs kisfiús alkatom inkább csak simán vékony vagyok és alacsony...
2013. aug. 14. 22:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj hanem ezzel:"Szerintem manapság nincs nagy külömbség a 13 és a 20 évesek között. Mind festi magát,festi a haját meg minden." Sajnos tényleg nehéz különbséget tenni,de örülj,hogy fiatalabbbnak nézel ki.40 évesen örülni fogsz annak ha,35-nek nézel ki.:)
2013. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!