Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kis mellű lányok! Nektek...

Kis mellű lányok! Nektek milyen érzés egy öltözőben, strandon azt látni hogy egy veletek egy idős másik lánynak szép formás, nagy mellei vannak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

attól hogy kicsik, még nekem is formásak

semleges érzés. nekem meg a lábaimat irigylik, hosszúak és formásak.

2013. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom, bennem soha nem váltott ki semmilyen irigységet vagy hasonlót az ilyesmi. Mondjuk lehet, hogy azért, mert gyönyörű vagyok a kis mellem ellenére/kis mellemmel együtt.:D


Sőt, van, hogy ha nagyon nagy mellű nőt látok, amorfnak ítélem meg, még ha csinos is. Valószínűleg azért, mert tőlem idegen az az életforma...:D De érted.

2013. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Kis farkú csávók! Milyen érzés az öltözőben/starndon/ponróban/bárhol azt látni vagy legalábbis tudni hogy másoknak nagyobb és jobb farka van mint a tietek és az összes csak azokra vágyik te meg max a "jobb híján" opció lehetsz nekik az ágyban?
2013. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

A kicsi még lehet formás.

Én perkonkrét jól elvagyok a b-s kosárméretemmel. Legalább biztosan nem fognak a köldökömig érni, ha idősebb leszek.

Hogy válaszoljak: semmilyen. Én olyan vagyok, amilyen. Aki szeret, az így is szeret, aki meg nem, az mehet a....

2013. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha nem ilyen hatalmas és arányos a testalkatához akkor egy kis irigység elfog mert sose voltam elégedett a sajátommal
2013. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hugom kismellű (semmi nincs neki :C ) és szegénynek ez nagyon rossz érzés. Azt hiszi hormonális, pedig egyszerűen csak ilyen fajta (körte alkatú). Az a rossz, hogy tömi a melltartóját. :S Pedig jó alakja van, ilyen alkattal is lehet csinosnak lenni.
2013. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is formás attól, hogy kicsi és az a lényeg, hogy a párom pont így szereti őket. Engem meg pont nem érdekel hogy másoknak mekkora, nem szokásom nézegetni női melleket.
2013. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megtanultam, hogy egy női test nem csak mellekből áll, így ezzel nem foglalkozom, jó lenne ha mások is így gondolnák, és se a nagymellű, se a kis mellű nők ne érezzék magukat rosszul a mellméreteik miatt, inkább azokra a testrészeikre koncentráljanak amit tudnak formálni, és ne siránkozzanak.
2013. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

#8


Kettős a mérce.


A csajokat az ilyen kérdéseknél rögtön bevédik, de ha egy csávó kérdezi meg, hogy mennyire rossz az ha kicsi a farka akkor rögtön kardélre hányják...

2013. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

-ugyancsak formás, nem kell ahhoz nagynak lennie


-nem stírölök másokat. Egyébként nem kell ahhoz öltözőbe, strandra menni, hogy (akaratlanul is) lássam, kinek mekkora van.


-"veletek egy idős másik lánynak" - túl vagyok már azon a koron, hogy magától nőhetne, így ugyan mindegy, hogy velem egyidős-e vagy sem.

Sokszor tiniknek nagyobb melle van mint nekem, de attól még nem lesznek a "vetélytársaim" semmiben, minek irigykednék akkor?


-megtanultam elfogadni magam. Egyedül azért zavar, mert nagyon nehéz megfelelő ruhát kapni magamra. Ami alul jó, az felül legtöbbször eláll.

2013. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!