Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen alakról? 15/l

Figyelt kérdés

Nekem szinte ugyan olyan az alakom, mint Palvin Barbinak, csak kicsit talán kisebbek a melleim. De nem sokkal.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tehát vastag a dereka, a combjai, és kicsik a mellei (push-up és photoshop nélkül...)

Nekem is szinte ugyan ilyen a testem, ráadásul a fejem is ilyen kicsi... Túl kicsinek érzem a testemhez képest.

+ Nem érzem nőiesnek magamat, a korombeli lányok vékonyabbak.

Az arcom ráadásul nekem is olyan kislányos, mint Barbinak, sőt, még kislányosabb is.


Nagyon utálom a testemet.

Ha sportolnék, akkor változna? Vagy aki ilyen vastag csontozatú, az nem kehet vékonyabb?

Ilyen szeretnék lenni:

[link]

[link]


Előre is köszönöm a normális válaszokat! 15/l, 170cm/60kg


2013. aug. 19. 23:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Megnézném, hol van neked olyan alakod mint Palvin Barbarának.
2013. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb alakja van Barbinak.Bár nem igazán modell alak,ahhoz túl nőies.".."
2013. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nekem tetszik én is ilyen vagyok! :) csak magasabb 174 cm 61 kg 17/L
2013. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan az alakod mint Palvin Barbié akor, már megbocsás nagyon hülye kérdést tettél fel. Ne akarj változtatni az alakodon így vagy tökéletes!!!! Nagyon szép és csinos vagy. 17f
2013. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
valóban. most így jobban megnézve, nem is értem, miért ilyen felkapott. de mint látod, a válaszolók 90%-ának bejön. szóval nincs miért aggódnod. ja és biztos változna, főleg ha egy jó kis életmódváltás is párosulna hozzá. de ez olyan érdekes:D gyakorikérdésekből kiindulva, kb senki se szereti a vékony lányokat:D pedig azért, ha körülnézünk a való életben...na mindegy:D
2013. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

En nem birom Palvin Barbit - nem azert mert egy buta liba az interjukon, hanem mert csak azert van ott ahol mert benyomtak.


Jo a marketing! Egy ilyen csapat ezerszer jobb not tudna csinalni egy rakat lanybol egy random kivalasztott pesti gimiben.


Noies... Hat igen, nem egy palcika az biztos.

Melle csak push-uppal, photoshoppal van - az Intimissimi reklamom besirtam xD


A hasa szep lapos. De a combjat megneznem amikor leul!

Eleg aranytalan a felsotetehez az also teste ahhoz kepest hogy modell!

Ha tornazna amugy tokeletes lenne!

De latszik hogy ez a csaj 2 kilometert se birna lefutni egyhuzamban.

Most meg fiatal de ha nem kezd el edzeni/inni/drogozni el fog folyni...


Amugy nem, en sem vagyok tokeletes, de teszek erte...

2013. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Palvin Barbi nem a tipikus modellalkat, de őt nem is azért tolják, hanem főleg a különleges arca miatt. Fehérneműmodell ő elsősorban, nem kifutós. Ha kifutós lenne, oda tényleg vaskos lenne. Én 180 cm-hez vagyok 60 kg, de még így is szóltak, hogy kéne fogyni 2-3 kilót, ha maradni akarok (sokáig modellkedtem). Én azt tanácsolom, hogy felejtsd el a másokhoz való méricskélésedet, mert a legjobb úton haladsz a testképzavar, egy fokozattal később az anorexia pokla felé. 28 éves vagyok, de a mai napig sikítófrászt kapok, ha 60 kiló fölé megy a mérleg és nem tudok nyugodt szívvel kajálni egy jót. nem lettem anorexiás, de testképzavarom van. Felejtsd el ezt az egészet, keress valami építőbb elfoglaltságot.
2013. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
az alak jó
2013. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Itt egy tökéletes kép. :D

[link]


Szóval még az érdekelne, hogy nem túl kicsi a feje?

Nézzétek meg a másik lányhoz képest!

Nekem is ugyan ilyen, ráadásul ilyen kis kislányos (nem azért írtam ezt, mert 15 évesen kislányos az arcom, és ez aggaszt... Hanem mert egy kislányos archoz nem illik egy ilyen vastag alkat szerintem. És így még furcsább, mint egy karakteresebb, idősebbnek tűnő arccal).


Egyre többet néztem, és magamat is, tényleg teljesen ilyen az alakom.

De látom megoszlanak a vélemények... Azért meglepett, hogy sokaknak tetszik, és örülök is neki. :)

2013. aug. 25. 04:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!