Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13-16 év közötti lányok!...

13-16 év közötti lányok! Titeket mennyire érdekel ez? Ti írtok ilyen blogot, vagy olvastok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Nekem amolyan 'álmom' hogy majd a divat szakmában helyezkedjek el és van egy blogom amit jónéhányan látogatnak(kommenteket nem hagynak de sokszor kapok tumblrön kérdéseket felőle mit hol vettem ami a bejegyzésben rajtam látható meg ilyenek) Valamint az iemmafashion . com oldalból is merítek ihletet, hiszen Emma azt hiszem tizenegy éves volt mikor ezt elkezdte és mostmár elég sokan ismerik a nevét. Szóval érdekelne, hogy titeket mennyire érdekel ez a téma, jártasok vagytok-e a témában, mit gondoltok róla?:)

2013. aug. 21. 09:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jartas a temaban..szoktam blogokat nezni es kivancsi lennek a tiedre is ha esetleg uzibe egy linket vagy vmi:) koszi.! 16/L
2013. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
linkeld a blogod, érdekelne :)
2013. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
En is kivancsi lennek a blogodra,orulnek ha elkuldened privatba :) 16/L
2013. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
iemma blogját én is ismerem. Amúgy nekem is van tumblröm, bár én csak képeket posztolgatok. Engem is érdekel a blogod, örülnék, ha elküldenéd privátba :)
2013. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 .Sandara. ***** válasza:
Én sem vagyok túl jártas a témában, de szeretek ilyen blogokat nézegetni. Kíváncsi vagyok a tiédre, belinkeled? :)
2013. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Én elég jártas vagyok a témában, konkrétan a divat az egyik hobbim. Mindig nézek divatblogokat, de sajnos egy nagy részük elég gagyi. De ha a tied jó, akkor simán lehetsz te is híres blogger.
2013. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Én szívesen olvasok ilyen blogokat,érdekel.:)13/L
2013. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
De sok válasz érkezett:D Akik kérték elküldöm privátban a linket:) Örülök, hogy sok embert érdekel ez a divat dolog mármint ugyebár aki egy kicsit jártas benne az tudja, hogy a divatnak nem az a lényege, hogy tömeglegyél hanem, hogy megtaláld magadat:)
2013. aug. 21. 11:25
 9/30 anonim válasza:
engem is érdekelne linket küldesz
2013. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

[link]

Imádom Szofi stílusát:)

2013. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!