Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire ciki Hannah Montana-s...

Melissza ikszdé kérdése:

Mennyire ciki Hannah Montana-s taskaval kezdeni a 9. dik osztalyt?

Figyelt kérdés

Kaptam egy uj taskat kb. Majus kornyeken, es ezert nem is vettunk masikat. Es a velemenyetekre lennek kivancsi, hogy mennyire ciki ez?


Elore is koszi a valaszokat. :)



2013. aug. 22. 09:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
én 7.-es múltam és ha kapnék BÁRMILYEN disney cuccot azonnal feldobnám vaterára, szerintem nagyon ciki
2013. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érettségiig hallgathatnád a dolgot. Ez a hannah montana dolog pár éve volt menő a 10 évesek között, nem? Tuti, hogy körbe fognak röhögni a "menő" emberkék, a többség persze csatlakozik hozzájuk, és végig a lúzer kategóriában maradsz.

Oké, hogy nem másoknak kell tetszeni, de azért a középsuli nem két hét, az embernek jobb, ha jobban érzi magát és be tud illeszkedni, és minden suliban vannak szemétkedők, akik másokat cikiznek. Üdv a valóságban.

Ha egy nagy arc lennél, aki akkora lázadó, hogy tesz mások véleményére, nem is lenne gond, az oké. De szerintem ha egy olyan lány vagy, aki 13-14 évesen is HM rajongó, nem hiszem, hogy ez a típus lennél (már bocs, nem sértésnek szánom, csak nehéz elképzelni a dolgot). Ha már HM, volt valami olyan rész, ahol a nagymuter béna táskával küldte suliba, nem? Na, legalább annyira fognak téged is kiröhögni. Szerintem keress egy olcsóbb, egyszerű táskát, vagy ha van használható, régebbi, kevésbé mesefigurás, inkább azt hordd. :S

2013. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondom, hogy középsuliban nem cikizik halálra az embert.

Érted ? KÖZÉPSULIBAN. Nem óvodában... Ha jót akarsz magadnak, akkor eladod azt a táskát, mert ez még egy 6.-oson is gáz...

2013. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
lehet cikiznének. sőt, tuti, a mai 15évesek szarfejek. de szerintem király:D én, ha találtam volna valahol, dragon ball z-s táskával kezdeném most a fősulit.
2013. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hannah jó csaj! Nagyon is... Szóval nem ciki.
2013. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ciki :S
2013. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15-ös és ha mondjuk palvin barbis táskával megy? mellesleg ő lány és nem hím -.-
2013. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Bocs de ciki. Mondom ezt úgy, hogy Hannah Montanás füzetekkel fejeztem be a gimit, mint az évfolyam nőneműinek egy elég szép rétege. Bár esetünkben jó okunk volt mégpedig: olcsó volt és a kutyát nem érdekli milyen füzetbe írod a jegyzeteid.

Az eldobható, gyorsan cserélődő dolgoknál senkit nem érdekelt a márka vagy a minta, de ha valaki ilyen táskával vagy tornazsákkal jelent volna meg annak nem látta volna a végét.

2013. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de szerintem körberöhögnének, meg a 12 évesek is, nemhogy a 15 évesek...
2013. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromba legnagyobb rajongója voltam Hannah Montananak, tele volt a falam poszterral róla na meg az összes évadot kívülről fújom, most leszek én is 9.es de BIZTOS, HOGY NEM járnék HM-es táskával.
2013. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!