Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok/vélemények...

Mik a tapasztalatok/vélemények a Rossmannban kapható Bioproduct Sörélesztő-tablettáról?

Figyelt kérdés
A Rossmannban kapható, kb. 800 Ft.
2008. jún. 30. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! én is azt használom, nekem bevált!

hajamra szedem igazából (már egy hónapja) de az arcomról is levitte a pattanásokat! úgyhogy én csak ajánlom neked!:)

2008. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hiszem kipróbálom. Mennyit kell bevenni egy nap? Azt olvastam, hogy 150 db van benne. Én külföldre megyek hosszabb időre (1 év), így nem tudom, mennyit vegyek, meg egyáltalán megéri-e venni 2-3 dobozzal, használ-e. De ez most némileg megnyugtatott.
2008. jún. 30. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok: naponta 3at ajánlott bevenni, én étkezések után szoktam. és így kiszámolhatod mennyi a szükségleted egy évre,ha napi 3at beszedsz.

örülök h tudtam segíteni

2008. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!