Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért törik le a körmöm?

Miért törik le a körmöm?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: a kezeimen nem tudom megnöveszteni 2-3 mm-nél nagyobbra a körmöm mert állandóan beszakad,letörik,akárhogy vigyázok rá,a lábujj körmeim viszont olyanok,hogy a felszíne repedéses(mintha ráncos lenne) nincs elszíneződve de kiskorom óta ilyen,most már eléggé kezd zavarni.Nem fájnak a körmeim,nem sárgák (bár ezen sem lepődnék meg,mert sajnos "meg vagyok áldva" a lábgombával ami csak pár havonta jön elő..).Na de most az történt,hogy épp reszeltem a lábujjkörmöm felszínét ,kb kettőt húztam rajta a reszelővel és arra lettem figyelmes hogy szinte a negyede eltűnt..és nem az elejéről hanem oldalról..Emellett a kis ésa gyűrűs lábujj körmöm vastag (alatta mindig van valami fehér por szerű cucc,azt kikapargatom ollóval) a többi 3 lábujjkörömnek semmi baja a "ráncosságon" kívűl.Mitől van ez?Előfordulhat ,hogy körömgomba?Esetleg valami házipraktika van rá,vagy csak pedikűrös segíthet?előre is köszi a válaszokat.20L

2013. aug. 23. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos???
2013. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennél azért tartalmasabb választ vártam..
2013. aug. 25. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tartalmas választ vártál, de ez a logikus. Lehet, hogy körömgomba, de az is lehet, hogy vmi tök más bajod van, és ez egy tünet. Ha 3 oldalt írok, akkor tartalmas lesz??? Kérj egy labort. Ha félsz a dokitól, akkor kezelgesd magad, próbálj végig mindent, majd lesz valami.
2013. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!