Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bejönnék így nektek leírás...

Bejönnék így nektek leírás alapján? /NINCS KÉP/

Figyelt kérdés

Félhosszú vörös haj,160cm,50 kg. Vékony kategóriába tartozok,de nem a csont vékonyba.Combosabb típus vagyok,hosszú vékony lábaim vannak.Lábam sajnos kicsit formátlan(alig van vádlim),pedig rengeteget dolgozok érte.Nagy formás fenekem van,70C-s/átlagos/ mellem.Zöld szemem van,mosolygós,(aztmondják) szép arcom. Mindig mosolygok,nevetek.Kicsit visszahúzódó vagyok,de ha sikerül feloldódnom,nagyszájú leszek.:)

16L


2013. aug. 27. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

hát nem, és hogy lehet hosszú lábad 160cm-el -.-?


How's that?

2013. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ mennyire félhosszú az a haj, és mennyire szép az az arc, egyébként a többi elég jó.
2013. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Úgy,hogy a lábrészem hosszabb,mint a felsőtestem.:)

Nem hiszem el,hogy nem láttál még ilyen embert.:)

2013. aug. 27. 23:36
 4/14 anonim ***** válasza:
szia. igen bejönnél.:) de képről jobban megmondanám, nincs kedved küldeni?:)
2013. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
-.- de láttam kb minden ember ilyen, aki meg nem az törpe (ami egy súlyos rendellenesség) az ember lába általában ha néhány cm-el is de hosszabb a felsőrészénél -.-
2013. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy bekezdést elolvasva nem tudom eldönteni, hogy bejönne-e egy olyan csajszika akit soha az életemben nem láttam. Remélem megérted :)

Te sem tudsz így véleményt mondani rólam, hogy 178-180cm,73kg, rövid barna haj , stb stb. Minden jót.

2013. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön így olvasásra :) Légyszíves küldj egy képet :)
2013. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1-es:én 158cm magas vagyok,de mégis szoktak dicsérni hogy milyen jó hosszú combom van

neki is simán lehet ilyen alakja,rövidebb a felsőteste van,ennyi

én rövidebb vádlit kaptam a hosszabb combbal,ő hosszabb lábakat rövidebb felsőtesttel,nem hiszem el hogy ezen az oldalon mindig le kell szólni az alacsony lányokat

2013. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Mert több ezer lányra illik egy ilyen jellemzés. Arcra viszont nincs közöttük kettő egyforma...
2013. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A leírás alapján lehetnél nagyon szép és nagyon csúnya is.
2013. aug. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!