Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok de az én velem...

14 éves vagyok de az én velem egykoruk simán kinéznek 16 nak. Hogylehet ez?

Figyelt kérdés
sokkal szebbek mint én jobbak a ruháik így engem észre se veszenk a pasik mit tegyek ?
2013. aug. 28. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

őket megdugják 14 évesen, Téged nem, örülj neki:D

jobb ruha? ez női fogalom lehet.. nem a ruha tesz Téged! a többieket igen, de Téged nem:D

feltűnőbb ruhákban könnyebb kiszúrni a csajokat.. és azért veszik fel, hogy kiszúrják őket... csakhogy aki feltűnősködik, az keveset ad igazából önmagára (értsd a személyiségére, érzelmére, gondolataira).. és ők bizony egyszercsak kimennek a divatból... közben jól megdugják őket, majd eldobják őket.. ők pedig mivel a külsőre adtak a belső helyett, képtelenek lesznek megérteni a helyzetet, vagy szemléletet váltani, és ha nincs szerencséjük, egész életükre érzelmileg és gondolatilag fejletlenek maradnak (értsd: ostobák, irányíthatók)


tanulság és jótanács: tetsződj magadnak, de másnak ne akarj tetszeni... majd egy pasinak megtetszel úgy, ahogy magadnak is tetszel, és akkor ő Téged fog látni, nem a ruhákat.. hátránya, hogy ez esetleg nem most, hanem 2-3 év múlva lesz... de addig Te tudsz tanulni és okosabb leszel, fejleszted a gondolataidat... egy pasi mellett okosan már az érzelmeidet is fejlesztheted és a végén még viszed is valamire lányka:)


nem a pasik körül forog a világ, bár szeretjük ezt hinni:D hidd el, addig örülj, amíg nincsenek pasiügyeid, mert amikor lesznek, akkor elvesz a józan eszed, és akkor csak az számít majd, hogy mennyire tudtál előtte felkészülni:)

2013. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Most őket nézik 16-nak vagy téged néznek annak?


Amíg nem tudsz úgy megfogalmazni egy kérdést, hogy egyértelmű legyen, addig talán nem kellene ilyesmin törnöd a fejed!

2013. aug. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló köszönöm. 2.válaszoló ha te nem tudod értelemzni a kérdést ott nem velem van a baj érdekes az első válaszoló megértette a kérdésem :O durva mi?
2013. aug. 28. 01:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Elso valaszolot NAGYON nem ertem.

En 14 vagyok, es engem is siman neznek 16-nak. Es ez most furcsa lesz, de kepzeljetek el, meg soha senkivel nem fekudtem le, de meg csak baratom sem volt.

(Hogy felre ne ertsetek, nem azert nem volt meg baratom, mert egy csunya, zarkozott lany vagyok. :D)

Es en egyaltalan nem olyan vagyok, amit leirtal.

Nagyon figyelek, hogy belul ne 'rohadjak el'. Segitokesz es kedves vagyok, szinte minden emberrel. Nem oltozkodom kihivoan. Rovidnaci/szoknya, topp, vagy ruha tornacipovel/saruval. Magassarkum nincs is. :)

Es igen, ram sok fiu 'felfigyel', es nem azert mert kirakom a mellem, meg a fenekem (vekony alkat vagyok, amugyis pici a mellem :D), hanem az arcom es a viselkedesem miatt. :)

Ezert neznek 16-nak. :)

Most lehet, hogy bekepzeltnek tunok, de egyaltalan nem vagyok az. :)

14/L

2013. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos én kb 12 éves korom óta kinézek 16-nak:(

És mielőtt bárki azzal jönne, hogy kihívóan öltözök (régen csak farmer-póló összeállítást, mostanában meg térdig érő vagy maxi szoknya/ruha vagy csinosabb gatya. Shortot sosem hordok, miniszoknya egyszer van rajtam egy évben (ünnepen)

Sminkelni sem szoktam, max alapozó-púder és színtelen ajakápoló. Ha ünnep van, akkor spirál és rúzs. Nem járok szoliba és műkörmöm/póthajam/tetkóm/pc-m, stb nincs.

Sokan érnek korábban, én 10 évesen nagyon hirtelen megnőttem-12 körül megnőiesedtem, így azóta kb semmi nem változott. A ruháktól nem leszel idősebb vagy fiatalabb (bár a mesefigurás pólókat kihagyhatod:D), attól, hogy belebújsz egy 15 centis platformba, és egy övszerű szoknyát is beújítasz, nem fogsz idősebbnek tűnni.

Ezt a pasik észre se vesznek dolgot nem értem, hiszen ha a saját korosztályodban keresgetsz a normálisabb fiúk közül (akik a plázacicákra buknak, azokat jobb, ha hagyod)

Ráadásul én régóta kinézek 16-nak, mégsincs barátom (igaz, én nem is nagyon próbálkozok, hogy legyen), szóval nagyon nem ezen áll vagy bukik a kapcsolat.

2013. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Felreertettel egyes, a lenyeg az oltozkodes

Te irtad, hogy nem oltozkodsz kihivoan, es ennyi eleg kulonbseg a pcsak, es kozted:D a kerdezo jobb ruhakra hivatkozik... marpedig ha a ruha vonzza be a fiut, akkor ott pcsasag esete forog fenn, mer akkor kihivoan oltozkodik a nosteny

Meg persze az az atkozott smink... a fene abba, aki kitalalta:(

Elso

19F

2013. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A ruha smink pont elég ok erre, de lehet csak később érsz. Tök fölöslegesen néznél ki 16-nak ha nem vagy annyi. (Ez az amit soha nem értettem, a 15 évesek 18-nak akarnak kinézni míg a harmincasok 25-nek)

Továbbra is öltözz korodnak megfelelően és ne kenj magadra egy csomó sminket, mert nincs értelme öregíteni magadat.

A szépség pedig nem csak hogy relatív, de mulandó és képlékeny is.

2013. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok,sokan 15-nek néznek ki,pedig babapofikám van.:)Figyelj,így születtünk,valakinek nagyobb a melle,nőiesebb,korán érő,valaki meg nem.Nekem sem volt pasim se,csókom se,mégse ezen agyalok egész nap.Jobbak a ruháik?-Mire érted?Márkásabb,drágább vagy csak divatosabb?Öltözz te is divatosan,de ne k..vásan,hordj kiegészítőket és mosolyogj!!Ha valaki odamegy hozzád legyél kedves,segítőkész.Nem minden a külsőn múlik.:)
2013. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy a jobb ruhákkal kapcsolatban: légy szemfüles. Vadászd az akciókat, járj turiba. Pár száz forintért hibátlan ruhákat lehet venni.

Ha ruhaüzletbe mész nézd át az alsó és felső polcokat, világszinten használt üzleti fogás, hogy az olcsóbb dolgokat elrakják szemmagasságból. A kedvenc ruhámat is így szereztem, egy ezresnél kevesebbe került a kupac legalján akadtam rá.

Keresd a kifutó darabokat, az egyik helyi kínaiban az üzlet legeldugottabb sarkában vannak kirakva azok a ruhák amikből már csak két-három darab van és egységesen 990ft-ra vannak árazva.

Még egy pl, sok kínaiban hasonlóan járnak el a megmaradt cipőkkel is. Már többször láttam, hogy beömlesztik őket egy nagy kosárba. Ha szerencséd van találhatsz méretben megfelelő, neked tetsző darabot.

2013. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat sokat segítettek :)
2013. aug. 29. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!