Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nemrég valaki azt mondta...

Nemrég valaki azt mondta nekem, hogy nagyon megerősödtem és vigyázzak, hogy ne hízzak el. Tényleg nem vagyok egy csontkollekció, de szerintem 166 cm-hez 55 kg még nem olyan sok. Ti mit gondoltok? Hallgassak rá és kezdjek el őrülten diétázni?

Figyelt kérdés
Nekem az alakommal van bajom. Szerintem nem vagyok kövér, de eléggé széles a csípőm és combos vagyok, ráadásul szélesvállú. A derekam karcsú, de ez az egész eléggé furcsa alakot ad nekem. Nem eszem sokat és sportolni is szoktam. Nem versenyszerűen, hanem néha elmegyek futni, sokat focizom az öcséimmel és párszor eljárok aerobic órákra, de nem vagyok elégedett magammal. Én modellalkat szeretnék lenni, de az alkatomnak köszönhetően bármennyit is sportolok valószínűleg ez nem fog bekövetkezni....

2013. aug. 28. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan sok, de épp a határon van a súlyod. Ezzel nincs is semmi gond amíg az izom nyom ennyit és nem hájas a combod, csípőd stb. Mert ha hájas akkor nem árt diétázni, persze csak normálisan, nem kell 45 kg-ra fogyni.
2013. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, pont ideális. Én voltam már 165 cm-rel 60 is és akkor sem tűntem soknak. Egyébként tényleg sok függ az alkatodtól, akinek széles a válla és a csípője, optikailag erősebbnek tűnhet mint egy törékeny alkatú nő. Szerintem ne akarj megváltozni, én mindig szerettem volna szép széles vállakat. Akinek pedig nem tetszel, annak csak mondj annyit, hogy nézzen már tükörbe és foglalkozzon inkább magával. ;)
2013. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. :)


Csak néha elbizonytalanodok, mert sokan azt mondják, hogy jó alakom van és egy dekával sem kell rám kevesebb. Én mindig vékonyabb akartam lenni, de most mondta ki nekem először más is, hogy kellene, és ez eléggé rosszul esett. :(

Ráadásul pont előtte mondták, hogy milyen szép a szemem, a hajam és, hogy csinos vagyok. Végre lett egy kis önbizalmam, de nem tartott sokáig....

2013. aug. 28. 10:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a testtömegindexem 19,72-es.
2013. aug. 28. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány centihez mennyi az ideális testsúly, mert nekem ezzel soha nem kellett foglalkoznom, szerencsés vagyok ilyen szempontból, viszont nekem sem tűnik soknak a súlyod. Ha zavar a széles csípőd, akkor szerintem kezdj el olyan gyakorlatokat csinálni, ami a hátad és a vállad erősíti, így majd kezd összhangban lenni a kettő.

Másokra pedig ne hallgass, tudom nagyon jól magamról, hogy akár rossz szó is mennyire le tudja vinni az önbizalmam, de megtanultam kezelni ezeket és már van amit el tudok engedni a fülem mellett, te is tegyél így, és akkor nem fogod minden alkalommal elveszíteni az önbizalmad :)

2013. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat. :)

A vállra edzéssel kapcsolatban azt tudom mondani, hogy vállam is van bőven, azzal sem vagyok kibékülve, de hát melyik ember szereti magát úgy, ahogy van?

Ezen a problémán már túltettem magamat, ahogy elkezdődött a suli, a tanulás fontosabb lett.


Köszönöm a válaszokat mindnyájatoknak!

2013. szept. 22. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!