Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szép...

Miért van az, hogy a szép lányok önbizalom hiányosak a fogalmazzunk úgy "kevésbé szépek" pedig semmi önkritikával nem rendelkeznek? Ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
mert a "kevésbé szépeket" mindenki védi. pátyolgatják a kis lelküket. úgy kezelik őket mintha istennők lennének, hogy ne érezzék magukat rosszul. a szépeket pedig divat lett leszólni. ezt tapasztalom, igen.
2013. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én egyáltalán nem ezt látom. Attól, mert egy lány szép, néha akkora arca lesz, hogy én nőként legszívesebben lekennék nekik egy pofont. :D Aztán lepődnek, amikor rászedik őket.
2013. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos, engem rengeteget bántottak a külsőm miatt, teszem hozzá, jogosan. Azután meg azért baxogattak, hogy nincs semmi önbizalmam, miért nincs, hát legyen már!

Szóval én inkább szeretnék szép lenni, ha választhatnék... Nekik sokkal könnyebb az életük, nekik minden adott, mindet készen kapnak, és mindig van mellettük valaki, aki segít. De aki olyan szerencsétlen, mint én, az egyedül marad, mert ilyen külsővel (hiába dolgozom magamon, csak azon tudok változtatni, ami nem adottság) a belsőre se kíváncsi senki. Ez van.

2013. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tendenciát én is érzek. Általában a szép lányokat barátnőik is irigylik, ezért sokszor elhitetik velük azt, hogy van bőven szépséghibájuk is.

A srácok sokszor a kevésbé csinos csajokat jobban körülrajongják, mert őket könnyebben kaphatónak érzik.


Pl. húgom is fiatalon 180 cm-es csinos csajként azt tapasztalta, hogy alacsony barátnőire jobban nyomulnak a srácok, elhitte hogy hátrány a magassága, nem mert magassarkút hordani. Aztán amikor megismerkedett az első jóképű magas sráccal, onnantól helyre lett rakva az önbizalma, elkezdett magassarkút is hordani, barátja mondta neki hogy ne foglalkozz a törpékkel.

2013. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

igen,bár a szépség ugye relatív,de amikor az agyonszolizott,agyonsminkelt,vagy csík vagy ujjnyivastagra kihúzott szemöldökű csajok hiszik azt magukról hogy hú de szépek,másokat meg lenéznek,attól rosszul vagyok,bár szerintem az egész úgy van elcseszve ahogy van,a médiában mutogatják a sok műnőt,aztán ezeket látják a kislányok,és már egész egyszerűen nem tudják mit kezdjenek magukkal,ismerek olyan 12 éves,szerintem kislányt aki szoláriumba jár,szintén agyonsminkeli magát és kivetkőzve pózol meg csücsörít a facebookon,a lényeg inkább azon van hogy nevelni kéne a gyereket,és megtanítani az igazi értékekre,mert amit a média közvetít felénk az hihetetlenül személyiségromboló tud lenni

bocs ha kicsit eltértem a témától:D

2013. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó,még azt is bírom mikor már a 6.osztályos kislányok,kisfiúk szájából lóg a bagó...Konkrétan nincs olyan velem egykorú aki nem próbálta volna ki,vagy nem szokott volna rá...:P
2013. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!