Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyikőjük a szebb?

Szerintetek melyikőjük a szebb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


mindketten szépségversenyen indultak, én ha a külsőt nézném Leylára voksoltam volna, viszont mivel ismerem, tudom, hogy az egója már így is az egekben van, és nagyon lenéző az emberekkel:/ De végülis szavaztam mindkettőjükre. Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.:) Szerintetek melyikőjük a szebb, és melyikőjük tűnik szimpatikusabbnak?:)


2013. aug. 28. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
a 2. szebb,viszont az első meg szimpatikusabb,meg olyan kedvesnek tűnik,de viszont nem biztos hogy szépségversenyre való
2013. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 2. való szépségversenyre, de nekem se szimpatikus, látszik rajta, hogy beképzelt és valahogy taszító a kisugárzása. :/ Az első lánynak viszont kedves, barátságos arca van, aranyos meg szerintem szép is. :) De szerintem nem nagyon lehet őket összehasonlítani, mert korba sem egyformák...

18/L

2013. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretek két ennyire más embert összehasonlítani.

Az 1.: egy 12 éves cuki kislánynak néz ki, akinek semmi egyénisége, stílusa sincs még, ennyi, semmi több.

A 2.: egy 30-asnak kinéző beképzelt nőcinek tűnik aki azt hiszi hogy divatos és menő, pedig neki sincs semmi stílusa, tucat, kiló vakolattal, belőtt hajjal.


Egyik sem csúnya, de tök mások.

2013. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te is szolnoki vagy kérdező?:)


Amúgy én is úgy vagyok mint az első, Leyla valóban szebb, viszont kapcsolatra inkább a másik lány kellene, bár inkább egy harmadik lány kellene most, de ez most nem lényeg.

2013. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, szolnoki vagyok:) amúgy korban csak pár év van köztük. fura mert Leyla valóban sokkal idősebbnek tűnik.
2013. aug. 28. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:
A sok smink teszi, hogy annyira idősebbnek tűnik... Szerintem nem így kéne kinéznie, megnézik a fiúk, az biztos, de például ha normális párkapcsolatot keres, akkor nem nagyon fog találni, mert csak a bunkó pasikat fogja vonzani ilyen külsővel, a szerényebbek meg meg sem merik szólítani, vagy alapból "olyan lánynak" nézik és nem is foglalkoznak vele.
2013. aug. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!