Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány forintért lehet kapni a...

Hány forintért lehet kapni a Westendben Moyra körömlakkot? Mennyi az esélye annak, hogy a neten kinézett körömlakk ott is megtalálható?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én igaz nem ott vettem , de 250ft-ért világos rózsaszínt. amugy a netről nem tudsz rendelni ugyanolyat mint amilyet kinéztél?
2013. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de csak szerintem a kiszállízás pénzbe kerül én meg azért nem akarok fizetni :\
2013. aug. 29. 10:56
 3/3 1999kincső1999 válasza:
a Moyra körömlakk mindenhol kb. 450 ft. Lehet hogy valakinek bevállt, én viszont azt kell hogy mondjam, hogy nem szerettem. Gyönyörű színekben van a boltokban én is azonnal szerelmes lettem az egyik körömlakkba, körmömön is jól nézett ki, de nagyon hamar kezdett kopni, és nem volt tartós. Ez csak az én véleményem lehet hogy valaki másnak bevállt.
2013. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!