Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek hány körömlakko...

Lányok, nektek hány körömlakkotok van összesen? És véleményetek szerint hány lakkra lehet azt mondani, hogy már sok?

Figyelt kérdés
Kort írjatok, légyszi.
2013. aug. 29. 21:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nekem 43 db van :) imádom a körömlakkokat

17/l

2013. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

nekem 50 db van, és szerintem ez nem sok, körömlakkból sose lehet elég :)

14/l

2013. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy túl sok. Ameddig az embernek telik rá, és ki is használja a lakkokat, addig nem mindegy, kinek mennyi van? Van, aki egész életében csak világosrózsaszín lakkot fog hordani, annak nyilván elég 1-2. De ha vki szereti a színeket, akkor nyilván többet vesz. Csak szok mondják a túl sok lakkot, akik nem értik meg, hogy másoknak lehet fontos, hogy több színű legyen.

Nekem egyébként olyan 20 körül lehet, kb., és tuti hogy még fogok venni, mert néha-néha megtetszik egy szín.

2013. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Hát kinek mi.. Nekem már a 10 is sok. :D 140?? Jó ég..

Nem is tudnék választani közülük. Bőség zavara.


Egyébként a piros az én színem, így leggyakrabban pirosra ven festve, nincs is nagyon szükségem másra. 6 körömlakkom van, abból kettő piros, csak másfajta.


22N

2013. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!

Szerntem inkább én lógok ki!

Hát neked jó sok van kedves kérdező!:)

Hogy tudsz annyi szín közül kiválasztani 1-et?!:D

2013. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nehezen :D Van, amikor csak ülök előttük, és gondolkozom :D Viszont nem nevezném pazarlásnak sem, mert mindegyik volt és lesz is használva :)
2013. aug. 30. 17:15
 17/22 anonim ***** válasza:

Igen, ez is fontos. NEkem azért sincs sok körömlakkom, mert tudom róluk, hogy nem használnám. Tetszik egy szín, nagyon megvenném, türkiz kék, gyönyörű. Állok a polc előtt 10 percig, továbbmegyek, nyolcszor visszamegyek ugyanoda, majd végül mégsem veszem meg, mert 2* használnám, aztán eltűnik a fiók mélyén.

Így aztán nincs sok értelme, hogy sok körömlakkom legyen, pedig aztán ha most beküldenének, hogy vehetek annyit amennyit csak akarok, akkor tuti kijönnék legalább 30-40 félével.

2013. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

:D

(1-es vagyok)

2013. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nekem 70db van:D imádom mindegyiket, csak az az egy baj, hogy nehéz választanom:)
2013. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Leírnád a blogod címét! (ismét az 1-es vagyok)
2013. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!