Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet 50-60 cm-es derekam?

Hogy lehet 50-60 cm-es derekam?

Figyelt kérdés
Ezt el lehet érni hula hoop karikázással? (fa karikával)

#fogyás #cm #derék #alkat #hula hoop karika
2013. aug. 31. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha genetikailag nem ilyen a beállítottságod, akkor sehogy. Egyébként meg aerob edzés meg szálkásító étrend.
2013. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

azzal nem sokat érsz

amúgy nagyon nehéz elérni,nekem 65-höz egy csomót kellett "szenvednem"

2013. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem most 65. Egyébként fájdalmas? Mert sok hdlyen azt olvastam, hogy kék-zöld foltosak lettek.
2013. aug. 31. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre tényleg genetika kell. Nekem 57-es derekam van, és én elég vékony vagyok, sőt, túlságosan is. Szerintem egy 65-ös derék pontosan nagyon szép, annál lejjebb nem kell adni :)
2013. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó, csak hogy nekem a mellem is és a csípőm is 72cm, így banán alakom van. Én is vékony vagyok, ezért gondoltam hogy kipróbállom a derék vékonyítást.
2013. aug. 31. 23:24
 6/11 anonim ***** válasza:

NINCS derék vékonyítás.A genetikádat nem fogod megváltoztatni..

Ha zsír van rajta akkor aerob mozgással és diétával tudod leadni.


A hullahoppkarikázás feszesíti az izmokat de az csak akkor látszik ha teljesen zsírtalan.

2013. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Diétával és hulahoppal nekem eddig 3 centi ment le a derekamról. Most nekem is 65. 60 lenne szintén a cél, de az alkatom miatt elég valószínűtlen, hogy elérem, de egy 63-64-el én már kibékülök. Széles csípőm van egyébként és nagyon látszik már így is a derekam, aminek nagyon örülök. Ja igen, nekem amúgy műanyag karikám van, attól nem leszel kék-zöld foltos, bár nem is annyira hatékony persze.
2013. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65 centis derékbőség nagyon is jó!
2013. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább alkati, nekem is volt 60, sőt a legalacsonyabb 57 volt, de 87-es csípővel. A 30 centis különbség mindig ott van, éljen a homokóra alak (a mellbőség meg a csípőnél még nagyobb is 2 centivel kb mindig). Szerintem banán alkatnál szinte lehetetlen ezt elérni, már ha tényleg az van (nem azért mondom, csak én sokáig azt hittem, körte vagyok:D)
2013. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

alkati adottság nem hiszem, hogy sokat tudnál változtatni rajta.


nem tudom megérné - e neked, hogy csak pár cm miatt szenvedj és kék-zöld foltos legyél...

2013. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!