Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Előszeretettel Vaterázók! Ti...

Előszeretettel Vaterázók! Ti is észrevettétek, hogy mennyire pang mostanában a ruházat kategória?

Figyelt kérdés
Mostanában nem Vateráztam úgy 1,5 hónapig. Most újra elkezdtem (főleg az 1 Ft-os aukciókat nézem), és hihetetlen a pangás...Én is feltöltöttem néhány címkés, divatos holmit, de alig van rá látogató. Ti is tapasztaltátok ezt?
2013. szept. 1. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a ruházat, minden pang a Vaterán. Már kevesebben tesznek fel 1 Ft-os aukciókat is. Talán valamelyik konkurencia erősödött? Tény, hogy nagyon magasak a kiemelés díjai, anélkül meg olyan hátra kerül a hirdetés, hogy a kutya sem látja. Ezért nem éri már meg ott eladni.
2013. szept. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Vatera folyamatosan szigorítja feltételeit, talán ezért pang egyre inkább. Hogy miért teszi ezt, azt nem tudom.
2013. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Határozottan észrevehető, hogy valami megváltozott. Semmi nem megy, csak ha 1Ft és tényleg annyiért is viszik el. A látogatók száma 3 hét alatt 10 meg ilyenek. Úgy látom azoknak fut a szekér akik folyamatosan tudnak kiemelésekre költeni. Az ő ócska cuccaikra rengetegen licitálnak, más szebb, igényesebb cuccait meg 100Ft-ért se viszik el, meg se nézik.
2013. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elküldöd nekem a linkjét a cuccaidnak, légyszi? Néha szoktam nézelődni, de sose látok semmit, és hamar megunom. Most kíváncsivá tettél. :)
2013. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, kedves utolsó, legalább kapok róluk véleményt is:)

[link]


[link]


[link]


[link]

2013. szept. 2. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Az az Amisu szoknya nagyon szép, csak kár hogy nagy lenne rám. :(
2013. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És látod, mégis csak 1 aukciófigyelő van rajta...hát sajnálom, és nem értem. De hát ez van. Illetve azt is sajnálom, hogy rád nagy lenne:(
2013. szept. 3. 07:22
 8/8 anonim válasza:
Nagyon is igaz. Mi abban látjuk elsősorban a hibát,hogy több hasonló oldalt pl. teszvesz/grando stb... termékeket is bekebelezett és így a termékek is jóval nagyobb mennyiségben kerülnek feltöltésre,mint mikor csak a vatera önálló oldalként működött. Nekünk is több jó minőségű vegyes termékeink vannak, és szinte 500-1000 ft-ért alig mennek el ,sőőőt max. akkor ha 1 ft-ra levisszük és már némelyik vevő nemhogy nem dob rá 100ft-ot ,de elkívánná ,hogy helyébe vigyük ingyen az árut.Vagy volt,olyan,hogy 100 ft-ért megvett valamit, de 200-ért vitte volna a posta és inkább nem kérte, ehelyett adott egy negítv értékelést.
2013. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!