Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Linkelnétek olyan képet, ami...

Linkelnétek olyan képet, ami jó facebook profilképnek?

Figyelt kérdés

Itt elsősorban a háttérre,hajra,sminkre,beállásra figyelek...nagyon sok lájkot szeretnék rá..az előző egy éve fent van és csak 81 lájkot kaptam:(

köszönöm

14/L



2013. szept. 3. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
az enyém másfél éve van fent és 13 lájkot kaptam szia
2013. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez most vagy kamu kérdés, vagy állj sorba valakinél két pofonért....
2013. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Miért lesz jó neked ha sok lájk van alatta? Szerinted ez valakit is érdekel? Több leszel tőle? Elárulom, hogy pont leszarja mindenki...mert az emberek többségének van ÉLETE, és nem tud olyan apróságokon fennakadni hogy hány lájk van a cuki kis profilképén...


A mai 14 évesek mind ilyen kis netk*rvák?

2013. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Először is! Mi az, hogy lenetku*vázol? Hogy jössz te ahoz, hogy ilyet mondj? Nem ismersz, nem tudod, hogy mit csinálok, nem tudsz Te semmit sem rólam. Véleményt elfogadok és negítív kommenteket is, de meg lehet azt mondani NORMÁLIS,EMBERI módón is. Másodszor! Az én döntésem az, hogy mit szeretnék és mit csinálok az életemben és hogy mit tartok fontosnak. Nem cigizek, nem iszok, sőt..pasim sem volt még soha. Kitűnő tanuló vagyok. Innentől kezdve had döntsem el én, hogy mit tartok fontosnak..ÉS IGEN..nekem számít, hogy hány lájkot kapok..lehet,hogy téged nem érdekel, de engem igen.Különbözőek vagyunk, más érdeklődéssel. És VAN ÉLETEM!!! Ezentúl csak az válaszoljon, akir normálisan tud, a kérdésre! Ennyi..köszipuszi:)I
2013. szept. 3. 15:01
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

"az előző egy éve fent van és csak 81 lájkot kaptam:( "


Veszem a fáradságot és megpróbálok normálisan válaszolni.

Nem ezen múlik a társadalmi elismertség. Ez csak egy virtuális szar. Általában pont azok foglalkoznak ilyenekkel, akiknek NINCS normális életük. Így az internet világába menekülnek, és ott építenek ki egy népszerűnek tűnő imidzset. A te életed, te tudod.

2013. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm a kultúrált válaszod! Ugye,hogy meg lehet ezt írni normálisan is?
2013. szept. 3. 15:23
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

Én is megpróbálok rendesen válaszolni. :D

[link]

[link]

Most nem pont ugyan ilyenekre gondolok, csak arra, hogy az arcod legyen benne. Nem kell a háttérnek túlságosan bent lennie a képben. A hajad, sminked legyen olyan amit a hétköznapokban hordasz. És mindenképpen mosolyogj, az kedves hatást kelt.

2013. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

NEm azon múlik milyen a kép...vagyis, ha villan valami csöcs, akkor biztos több a lájk, de az ismerősök..."ismerősök" számán múlik...81 lájk, hm...ebből feltételezem sokat jelölgetsz csak úgy...


Igazából nyali az egész: a pasik nyomják a kedves kommenteket és nyálaznak a lányok fotói alatt hátha megdughatják őt. Na most az, hogy van nyolcvanakárhány lájkod ha levonjuk belőle a szülőket, rokonokat barátnőket kijön, hogy hány pedofil akar megbas...ni. Akkor most lehet neki örülni tessék!

2013. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Majd egy év múlva remélem visszanézed ezt a kérdésed :D Nem hiszem hogy mosolyogni fogsz rajta.


A válasz meg annyi: mindegy milyen linkelünk ha a az póz, meg haj neked előnytelen akkor annyi!

2013. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Amùgy én csakolyan embert jelölök be és vissza akit valòban ismerek.
2013. szept. 3. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!