Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék otthon, magamnak...

Szeretnék otthon, magamnak zselés műkörmöt csinálni. Van valami olyan oldal, ahol megnézhetem, pontosan hogyan kell?

Figyelt kérdés
Persze nagyjából tudom, hiszen megfigyeltem többször, hogy nekem hogy csinálták, de vannak olyan oldalak, ahol lépésről lépésre le van írva, esetleg képpel együtt, hogy hogyan kell csinálni? Tanfolyamra sajnálnám a pénzt, hiszen nem akarok körmösként dolgozni, így nem érné meg, ráadásul időm sem lenne rá az egyetem mellett.
2009. nov. 1. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
előszöris be kell vásárolnod UVlámpát, csiszológépet különböző alkatrészeikkel, reszelőket, szeléket, csillámokat, bőrpuhítót, stb... azt hiszem az ELOnak van levelezős műkörmös tanfolyama, direkt otthoni célra...
2010. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
youtube-on nagyon sok ilyen videót találsz
2010. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!