Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ertelme tobb 10 ugyanolyan...

Mi ertelme tobb 10 ugyanolyan kepet feltenni a facebookra?

Figyelt kérdés
Van egy csaj ismerosom, minden heten tesz fel kepet, de mind olyan, hogy csak az arca latszik, esetleg mas fulcsije van, vagy nyaklanca..
2013. szept. 3. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert önimádó,vagy csak szereti fotózni magát...:P
2013. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

így akar több önbizalomra szert tenni , és azért ugyan olyan mert abból a szemszögből lehet a legjobb képet készíteni:)

nem kedvelem az ilyen embereket :D

2013. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan ismerősöm van, aki minden alkalommal ha feltölt képet, akkor feltölt vagy 30at, és az a 30 ugyanaz!!! Ugyanaz a ruha, smink, minden, csak az arca egy fél fokkal elfordítva az előzőhöz képest... MAjd 1 hónap múlva megint felrak 30 képet, amire szintén ez igaz, na de az a 30 kép az majdnem ugyanolyan, mint az előző kis csomag... És nem is csak valami 15-16 éve fruska, hanem 24 éves!

Na én az ilyeneket nem bírom..

2013. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Senki se tudja xD

[link]

2013. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"így akar több önbizalomra szert tenni"


Én egyszerűen nem értem, mitől lesz ettől valakinek több önbizalma. Hogy tud használni egy fényképezőgépet? Vagy mert meg (és fel) tud venni valamit, amit mások készítettek, ált. olyan pénzen, amiért mások dolgoztak meg? Fura.

2013. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!