Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A H and M-ben miért nem az...

A H and M-ben miért nem az aktuális kollekciót árazzák le? Mást nem zavar, hogy csak rongyokat árusítanak ki?

Figyelt kérdés

Bocs, amiért ilyen bénán írtam, hogy H and M, de nem jó a billentyűzetem és olyan jelet nem tudok.

Szóval mindig várom a jó leárazásokat, mint máshol, de ennél a boltnál azt vettem észre, hogy nem leáraznak, hanem kevés kivételtől eltekintve előszednek egy rakás régi, ezeréves kollekcióból való vagy elszabott, öreges holmit és kiteszik rá a leárazott címkét. Mindeközben mindent ugyanannyiért ad. Sokadik szezon óta ugyanazokat a "leárazott" holmikat túrom át náluk.

Másnak is feltűnt ez vagy csak nekem?


2013. szept. 4. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem szeretem a H&M-et, mert nekem drága..pofátlan összegeket kérnek el egy-egy ruhadarabért, viszont néha meg nagyon jó vételt lehet csinálni.:D Nem tudom, igazából ki kell fogni.. De ez ritkán van! A leárazott cuccok ára elfogadható, viszont tényleg ocsmány holmikat szoktak leárazni,olyanokat amiket tényleg senki nem vesz fel.. nem is nagyon járkálok oda...
2013. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az aktuális kollekciót megveszik eredeti áron is (azaz jó drágán), így azt nem éri meg nekik leárazni. A régebbi leárazott holmikat viszont szintén el szeretnék adni egyrészt, másrészt a leárazás miatt olyanok is bemennek a boltba, akik egyébként nem tennék és esetleg még az aktuális kollekcióból is vásárolnak (jópénzért). Ezért.
2013. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Elég hülyeség lenne az aktuális kollekciót leárazni, mert az még divatban van, a divatmajmok meg kifizetik rá azt az irreális árat. Viszont én is nézek néha, hogy mit áraznak le - olyan rongy minőségű topokat, amiket minőségi turiban ki sem raknának, elszabott szarokat, amik senkinek nem állnának jól stb. Ráadásul a többség még nem is olyan olcsó leárazva sem. Olyan pulcsik szoktak lenni 3ezerért, amit turiban 500 Ft-ért utánadvágnak, rossz anyagú, merev, túl rövid, idejétmúlt szabású darabok...
2013. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező úgy értette az aktuális cuccokat, hogy pl. nyár közepétől a nyári ruhákat leárazzák egy normális boltban. H&M-ben pedig csak a ki tudja hány évvel ezelőtti ócskaságokat rakják ki. Nekem csak az tűnt fel, hogy a leárazott cuccok is nagyon drágák és tényleg pocsékok.
2013. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát én nem is szoktam jó cuccokat kifogni ott. régebben jók voltak, de mostanában semmi jót nem látok, még az új kollekcióból sem. mindenki áradozik hogy húú H&M mekkora király bolt, milyen olcsó(????) közben szerintem nagyon drága ahhoz képest, hogy egyáltalán nincsenek jó ruhák.. de mikor látok tök jó ruhákat pl. divatblogon és odaírja hogy a H&M-ből vannak, akkor mindig értetlenkedek, hogy én meg soha nem találok semmi jót abban a boltban, mások hogy vesznek ott ilyen jókat?!
2013. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan megkérdezted Ne legyél már ostoba, mindenhol ez van. Az új kollekció mindenhol eredeti áron van, mert az a legújabb, az aktuális, a kifutó termékek pedig le vannak árazva, mert azoktól is meg kell szabadulni, ne legyen ott raktáron.

Mivel már a leárazások mennek már kb egy hónapja, persze, hogy csak kevésbé jó cuccokat fogsz találni, mert az összes többit már megvették.

2013. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az újat úgy értem, ahogy az egyik válaszoló írta. normális esetben nyár végén leárazzák az akkori nyári kollekciót, tél végén a télit és eladják a maradékokat. de a h&m boltjaiban leárazáskor kirakják a rongyokat, aminek semmi köze ahhoz, amit amúgy lehet kapni. tehát kinézek egy pulcsit télen, de leárazáskor az ugyanannyiba kerül, csak kipakolják mellé a hordhatatlan holmikat mint hatalmas akció. aztán ha vége a télnek keddről szerdára ott a tavaszi kollekció.

ez olyan pofátlanság, sehol máshol ezt nem láttam.

2013. szept. 4. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban a H&M-ben, ami az én városomban van, ilyen nincs. Jó, a nyár végi leárazásokon, főleg nyár végén/ősz elején kidobják a tavalyi téli kollekciót, de olyan áron, hogy kínaiban is drágábban veszem meg...
2013. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!