Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Járok szoliba, és mindig...

Járok szoliba, és mindig elindul magától a szolárium, mert nem tudom gyorsan bekenni magam szolikrémmel. Aztán úgy "ugrok" be gyorsan a szoliba. (? )

Figyelt kérdés
Mennyi ideig illik bent lenni egy szolifülkében ??
2013. szept. 4. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyi ideig illik?ez meg milyen hülye kérdés?a gépben mennyi ideig kell lenni vagy hogy érted?
2013. szept. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én olyan gépet még nem láttam, ami magától elindul... :O

de ezt inkább attól kellene megkérdezni, aki ott dolgozik, hogy miért van..


hogy-hogy mennyi ideig illik bent lenni? Ha várnak rád, akkor illik sietni, én mondjuk egy perces alkalomnál össz 12-t vagyok benn kb.


De ezt így is számolják, mindig hagynak 10 percet két vendég közt

2013. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a vendég magának indítja a gépet. De voltam már olyan helyen is, ahol 3 perced volt, és a rendszer indìtotta a szolit. Szólj a recepciósnak, hogy neked több idő kell, vagy vagy keress másik szolit
2013. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én láttam olyan szolit, ahol a kabinon kívül kell bedobni a zsetont, és ilyenkor megkérik a szolist. hogy ha kiabálnak akkor dobja be nekik, mert ott is 3 perc múlva indul
2013. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezért is kérdezem, hogy mennyi időt illik bent lenni a fülkében, mert én sokat készülődöm. Nehogy aztán az legyen, hogy sokat voltam bent :D
2013. szept. 5. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
én is be szoktam kenni magam és néha én is parázok, főleg télen még pluszba sok réteg ruhát fel meg le kell vennem, le kell mosnom a sminket, de még egyszer sem szóltak érte, mondjuk inkább próbálok nem csúcsidőbe menni... hétköznap suli után, akkor max egy pár diák lehet, de felnőttek szerintem inkább később munka után mehetnek...
2013. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ahova én járok, ott 5 perc van vetkőzésre, aztán indul a szoli. Ha valakinek több időre van szüksége, akkor szól. Legutóbb én is úgy jártam, hogy túl sokáig kenekedtem, épphogy kész lettem és elindult magától a szoli és gyorsan beugrottam. Gondolkozom rajta, hogy szólok legközelebb, hogy kérnék még 1-2 percet. Szerintem próbálj meg te is szólni, biztos megoldható. :)
2019. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!