Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Már egy-két éve sima frufrum...

Már egy-két éve sima frufrum van, de nagyon unom, viszont a homlokom elég magas. Mit tegyek? Unjam tovább vagy magas homlokkal járjak mindenhová?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
a frufrut is lehet variálni. tépett, dús, oldalrafésült, ferde, stbstb. fodrásztól kérj tippeket
2009. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát én is így vagyok. magas a homlokom. 2-3 éve van frufrum,kölünböző fajta.Februárban vágattam le utoljára. Azóta növesztem. Annyi gondol volt vele, pl.állandóan zsírosodott,tinycsekbe állt, a szél állandóan fújta, na meg gyorsan nőtt.De persze most amikor növesztem már alig nő. Na és én eldöntöttem hogy megnövesztemn, már kb számig ér. Eddig mindig felcsatolva volt.mostanában pedig leengedem, oldalt elválasztom, de annyira fura, egyszerűen nem tudom megszokni :( vagy lehet nem állna jól ?!

Hát sztem kicsit növeszdd, és meglátod hogy hogyan néznél ki frufru nélkül.Meg ahogy írtad 2-3 éve van csak frufrud, azelőtt meg tuti csak elvolt választva középen hajad, úgyis eléldegéltél :D Meg sztem most hozzá vagy szokva a frufrus arcodhoz,(mint én), de frufru nélkül is jól néznél ki. Max a szemed jobban kihangsúlyozhatod,hogy elterelje a homlokodról a figyelmet.Amúgy mostanában csomó olyan lánnyal futok össze akik eddig frufrusok voltak, mostmeg már növesztik le.

2009. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Második válaszoloónak : igen nekem is mindig tincsekbe áll+hamar zsírosodik!Most kicsit hosszab lett a frufrum és oldalfrufru lett belőle. Mindenki azt mondja ho nagyon jól áll. Tehát mégegyszer köszii!!! Sokat segítettetek

2009. nov. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!