Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Keresem a stílusom! Segítenél?

Keresem a stílusom! Segítenél?

Figyelt kérdés

Először is. Alacsony vagyok kb. 162-164 centi. Hófehér bőröm van és hátközépig érő fekete-vörös hajam. Néha úgy érzem ilyen ruhákat kell felvennem:

[link]


Máskor meg ilyeneket:


[link]


Úgy érzem mindig hasonlítani akarok valakire. Félek hogy az ami nekem tetszik hülyén néz ki. Vagy össze nem illő ruhadarabokat veszek fel. Miért van ez? Mindenkinek megakarok felelni még akkor is ha nem tudok. Neked van csaj ideálod? Hogy képzeled el? Vagy ruha ideálod van, ha igen hogy néz ki?


2013. szept. 6. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2. verzió szerintem sokkal elfogadottabb manapság.

Egyébként oké a megfelelési "kényszer", de ha neked ezek a ruhák jönnek be, és ilyeneket szeretnél viselni,akkor szard le mások véleményét és hordd büszkén!

Te ettől leszel egyedi, ettől még lehetsz jófej, kedves stb, ami miatt kedvelnek. MInden csak egyéniség kérdése, a ruha csak egyfajta pluszt ad ehhez.

2013. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barna bőr csizma, farmer, kockàs ing vagy egyszerű felsők, nagyon vagányul tudnak kinézni. Szerintem stílusos egyedi lennél.

Ez az anime szerű öltözék viszont nagyon kislányos.

Én már középiskolában is szerettem elegánsan öltözködni. Ki is néztek miatta. De ma már nem gáz, sőt így komolyan vesznek az emberek.

Ha neked tetszik a western stílus akkor hajrá. Csak ne ess túlzásba.

2013. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Alacsony vagyok kb. 162-164 centi"

Lányoknál ez pont átlag (164cm)!! :DD Szóval felejtsd el, hogy alacsony vagy! :)

2013. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem is tudok mit mondani... Nagyon rendesek vagytok :)
2013. szept. 7. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!