Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök, mit lehetne a...

Műkörmösök, mit lehetne a hosszú körmömből kihozni szalagavatóra? (részletezés lent)

Figyelt kérdés
Idén lesz a szalagavatóm és ballagásom. Arra gondoltam, hogy körmössel csináltatom meg a körmömet. Volt már műkörmöm, de manapság nincs rá szükségem, mert erős és hosszú körmeim vannak és általában franciára festem őket. Én most mégis valami szépre gondoltam, amin látszik, hogy nem az én kezem munkája. Ki lehetne festeni a körmöm így is? Vagy van valami esetleg amit tudnátok ajánlani? Franciára gondolok első körben. Lehetséges így is megcsinálni, zselé és porcelán nélkül? A hosszát sem szeretném kicsire reszeltetni.
2013. szept. 7. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni persze,azt hogy egy körmös festi be neked,de nem lesz olyan tartós,mint hogy ha műkörömre festenék.Ha csak erre az alkalomra szeretnéd akkor nem gond,de pénzileg annyira azért nem éri meg.
2013. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De meg lehet ugyanúgy csinálni például, mint egy műkörmöt? Kövek vagy egyéb díszek rá? Ha csak zseléztetem az nagyon tönkrevágja a körmöm? Mert a műköröm után kb fél év volt mire újra megerősödött, és nem tört be. Hogyan lehet a sima zseléset eltávolítani? És mennyibe kerülne egy francia zselés? A válszodat pedig köszönöm! :)
2013. szept. 7. 10:28
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én a gél lakkot ajánlanám neked.Az leoldható, ha szakember csinálja , nem teszi tönkre a körmöd.Nincs mű hatása, hasonló a sima lakkozáshoz, és szerintem nem is olyan vészes az ára.Keress rá a google képekben :)

2013. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!