Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok erről a...

Fiúk, mit gondoltok erről a testről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2013. szept. 7. 22:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
65%
Nem rossz, sőőt....
2013. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
50%
Megraknám,mint a platós ifát!
2013. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
60%
kedves kérdező!te most komolyan az ilyen beszólásokat élvezed,amilyet a 2. válaszoló is írt?vagy minek kell itt pózolni?már ne is haragudj de szerintem egy igazi nő nem alázza meg így magát,lehet mondani hogy maradi vagyok de szerintem szánalmas hogy itt szavaztatja valaki a népet a testéről
2013. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
89%
Átlagos. És ez nem is baj.
2013. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló! A kommented jelenteni fogom,mert nem a kérdésre válaszoltál!

Nyilván azért tettem fel a kérdést,mert mások véleménye érdekelt. Nem vagyok meztelen,nem pózolok tükörben és közönséges pózokat sem vágok. Innentől kezdve nem értem mi a problémád. Nagyon tudlak sajnálni...

2013. szept. 7. 22:41
 6/45 anonim válasza:
76%
Nagyon szép és kívánatos test. Az arcodra lennék még kíváncsi, és arra, ami a fejedben van. Logikai készség nélkül a legjobb testű csajok sem kellenek. Sorry, nekem ez a stichem.
2013. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
45%
szép:)
2013. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
70%
hát nem azért de egy kis sport senkinek nem ártott még meg,az alap nem rossz,sokat ki tudnál belőle hozni. nekem is kb ilyen alakom volt egy éve a kondi előtt...mostani szemmel igencsak átlagosnak vagy az alattinak mondanám
2013. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
60%
persze lányként nem biztos h érdekelt a válaszom:D bár szerintem egy lány mindig jobban meg tudja ítélni egy másik lány alakját,hiszen nem csak a lyukat látja benne meg a két melett:D
2013. szept. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak,akik normális választ írtak! :)


6-os,képért cserébe küldöm! :D


3-as,illetve 8-as: Nem értem miért égeted itt magad nyilvánosan. Kár,hogy nem csináltam oldalról képet,akkor látnád,hogy a fenekem igen nagy. Nem tehetek róla,hogy nincs mellem,ilyenek a génjeim. De ha push-up lenne rajtam vagy műmellem lenne,akkor meg azért kapnám az ívet. A 13-hoz adjál szépen még jópár évet... Ezt nem nevezném mutogatásnak,de ha te mondod...


9-es,illetve 10-es: jellemző,hogy egy nő a másikat inkább lehúzza és negatívan nyilatkozik róla. úszok és futok is hetente több alkalommal.

2013. szept. 7. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!