Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Cruciani karkötőt...

Hogyan lehet Cruciani karkötőt készíteni?

Figyelt kérdés

ilyesmit, vagy akár másik mintájut:

[link]


De nem ilyet:

Http://www.youtube.com/watch? V=CtrPisr4XEU



2013. szept. 8. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy,ha magad is el tudnád készíteni nem lenne ilyen drága
2013. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És replikát lehet valahogy?
2013. szept. 8. 12:09
 3/5 infomoly ***** válasza:

Eszerint a cikk szerint makramé csipke horgolás a technika, amivel készítik. Annyira nem vagyok otthon a csipkében, de aki ért hozzá biztos tudja milyen az pontosan.

[link]


De amúgy mi bajod a youtube-os videóval, mert szerintem elég vékony polyester vagy viszkóz cérnából meg lehet horgolni hasonlót?


Valahol már olvastam olyat is, hogy rövidáru boltban vettek csipke szegődíszt és azt csinálták meg karkötőnek. :-)

2013. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm szépen a választ, megpróbálkozom vele.

Amúgy már készítettem olyan youtube-os horgolt karkötőt, de az nem annyira nyerte el ízlésemet.

Szólok ha esetleg sikerül elkészítenem. :)

2013. szept. 9. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
üzenem az elsőnek hogy ez egy hülyeség mivel ezek is kézzel készítettek és valójában nem olyan nehéz ha gyakorolsz és van kézügyességet
2013. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!