Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan csúnyának látom magam,...

Olyan csúnyának látom magam, segÍtenétek tanácsot adni, hogy jobban nézzek ki? Ti milyennek láttok, mik a hibáim, amiken tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Több kép rólam:

Első:

[url= [link]


Második:

[url= [link]



2013. szept. 8. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom megnyitni.
2013. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
linkeld újra vagy nem tudom..
2013. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a kép nem található
2013. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kepfeltoltes.hu/view/130908/1173711_317541881722868_1199467158_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[link]


a hajaddal kezdj valamit! Maradjon hosszú, de ne ilyen kócos izé!

sportolj rendszeresen, szedj fel egy kis izmot! a ruháid nem tetszenek, nagyon nem!

2013. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

remélem már jó lesz :DDD

2013. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hajadat ne fésüld, csak vizesen hajmosáskor. ilyenkor fésülködés után tegyél rá egy kis hajhabot, míg vizes. szép hullámok lesznek benne és nem lesz ilyen sprűd (hatása)


amúgy szerintem nem vagy csúnya. az arcod karakteres, szép barna szemeid vannak és tökéletes az alakod. magadban kell eldőlnie ennek a dolognak.

2013. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
haj,szemöldök,illetve a testtarásodon változtathatná,mert a második képen úgy állsz hogy "jajj bocsánat hogy élek",látszik hogy nincs nagyon önbizalmad
2013. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!