Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valakinek fényérzékeny a...

Ha valakinek fényérzékeny a szeme, vagy épp a szemébe süt a nap, és emiatt hunyorog, összehúzza a szemét, attól csúnyább/visszataszítóbb lesz?

Figyelt kérdés

Pl. ismerkedésként hátrány, ha az ember ilyet csinál? Csak mert azt mondják, a szép, nagy szemek vonzóak, satöbbi, és itt épp ezzel megy szembe az ember, ha nem is szándékosan.


A válasz nemtől függetlenül érdekel. Ha férfiak és nők megítélése eltérő ebből a szempontból, akkor mindkettőről szeretnék hallani külön-külön.


Köszi.


2013. szept. 9. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hiperérzékeny szemem van, jön egy kis szellő és máris kicsordul a könnyem! Az utcán mindig napszemüveget hordok, ha vki leszólít, leveszem, mert úgy illik, de mindig úgy helyezkedem, h nappal háttal legyek és árnyékban, meg olyankor a kezemmel takarom a napot. Ha vki furán néz, megmondom neki, hogy érzékeny a szemem, ez van! Nekem még semmilyen hátrányom nem származott ebből, megértik az emberek.
2013. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is mindig napszemüveget hordok, emiatt sok negatív visszajelzést kapok, meg hogy miért hordok napszemcsit ha nem is süt a nap.. Többnyire nem érdekel.. Amúgy sem ettől függ a szépség szerintem..:) Én ismerek egy csajt, tök kicsi szeme van és mégis mindenki odavan érte, mert amúgy meg szép.:)
2013. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!