Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem nő szőr az arcomon?...

Miért nem nő szőr az arcomon? Lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves fiú vagyok. Alig nő szőr az arcomon, oldalt, a pajesz alatt mar kezd nőni, az állkapocsig. Puha a szőr, meg ilyen vilagos színű, szőkés, a hajam sötét barna... Más ismerősömnek már rendesen van szakálluk.. sőt fiatalabbaknak is van már... engem nagyon zavar :/

2013. szept. 10. 18:16
 1/5 schocko ***** válasza:
Addig örülj...
2013. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Illetve azt ki felejtettem, hogy a jobb oldalon,sokkal kevesebb nő... lathatoan kevesebb
2013. szept. 10. 18:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem örülök neki, mar szeretnék szakállat, imádom, szerintem jól is állna. Szeretnek rövid borostát:)
2013. szept. 10. 18:24
 4/5 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok

A pajesznál nő rendesen a bajusz meg az államon is a többi helyen meg csak elvétve vannak szőrszálak:/

Baromi idegesítő én is körszakállat akarok:D


19/F

2013. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem pont fordítva, oldalt nem nő de az államnál meg a szám felett igen. :D Ez genetikus dolog sajnos, sokat nem lehet tenni, még a ricinusos megoldás se segített nálam... :/
2013. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!