Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem "ciki" a nappali fogszabi?...

Nem "ciki" a nappali fogszabi? Nem fognak kinevetni érte az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Októberben lesz megcsinálva a nappali fogszabályzóm, akit én nem szeretnék csak anyukám.
2013. szept. 11. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha kinevetnek, idióták.

Ha kell, akkor kell. Ennyi.

Minden emberen lehet nevetnivalót találni, csak fölösleges.

2013. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha kuszák a fogaid, akkor hidd el, életed legjobb döntése lesz!


Elmesélem az én sztorim. Kiskoromban volt egy kis balesetem és kitört a fogam. Maradandó volt, illetve nem találtuk meg, hogy visszatehessék, tehát összehúzták a fogamat középre. Általános alsóban volt fent kb 4 évig..gyűlöltem. Az éjszakait későn kaptam meg, előrecsúszott a fogam, az alsó fogsorom teljesen összetorlódott, mert kicsi az állkapcsom.


Anyáék mondták később, gimi alatt, hogy tegyük fel megint, de én utáltam, nem akartam. Sajnálom, és ők is, hogy anno nem erőltették jobban és rámhagyták a dolgot.


Egyetemen végül elhatároztam magam, hogy megcsináltatom, 1 év alatt megcsinálták.


Életem legjobb döntése volt. Folyton szorongtam, élő beszédben is, de ha előkerült a fényképező akkor végképp. Volt aki észre se vette, hogy gond van a fogammal, de a fénykép megörökíti a pillanatot, és akkor mindenki látja.

Nekem ez borzasztó érzés volt, nem is értem hogy bírtam ennyit várni vele.


Azóta már lekerült és nincs jobb érzés annál, hogy felszabadultan nevethetek, beszélhetek a gyönyörű fogaimmal bármikor. A képeken is nagyon szép, és végre nem érzem magam rosszul.


Egyébként gimiben annyira nem volt vészes a dolog, akkor még úgy gondoltam nem kell, jó ez így. Egyetemen kezdett jobban zavarni és elegem lett belőle. Nehéz döntés, de megérte.


Szóval ha nem szépek a fogaid, akkor nagyon ajánlom!

2013. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Nem gondolta hogy már ilyen hamar írni is fog valaki! Akkor megcsináltatom! :)
2013. szept. 11. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:
mindenképp csináltasd meg, nem fogod megbánni :) sőt, még a szexepiled is lehet, amíg viseled. :)
2013. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mit jelent az hogy sexepiled vagy mi? :)
2013. szept. 11. 16:00
 6/11 A kérdező kommentje:
van egy fiú akibe szerelmes vagyok. miatta nem szeretnék fogszabit mert lehet hogy nem tetszene neki, de belátom hogy kellene! mit tegyek?
2013. szept. 12. 17:21
 7/11 anonim ***** válasza:

egy kis bíztatás :)

Hatodikos voltam mikor feltették a nappalit. előtte volt éjszakai, de mindig kiköptem tehát nem ért semmit, plusz örökölt és nagy hiba volt a fogsoromban. Rajtam kívül még 1 fiúnak volt az osztályban, és én nagyon féltem hogy csúfolni fognak! Ez nem történt még meg:D azelőtt nem mertem mosolyogni most fogszabályzóval csupa vigyor vagyok xD A fogaim már hézag nélkül viszonylag egyenesen állnak, a fogszabályzó maga meg általában lila/kék, szerintem nem ronda és nem dudorodik ki tőle a szám meg nem nagyon látszik ha beszélek

a fiú akibe szerelmes voltam, azt mondta jól áll nekem :D

azóta még 5 lánynak lett rajtam kívül, bár nekem jóval tovább kell majd mint nekik :( de megtanultam már élni vele, még csak felül van, volt szájműtétem is stb. stb. kajálásnál nem zavar eszek popcornt, karamellát, rágózok, kemény cukorka alma stb minden megy vele, még soha nem esett le (bár ez az fogorvos hozzáértésétől és a ragasztó minőségétől függ szerintem)

ja és szemüveges is vagyok, és ennek ellenére nem vagyok lúzer-stréber stb. jónak számítok a fiúk között (nem dicsekszem, bátorítani próbállak, mert a fogszabályzótól még lehetsz szép! )

öhmm ennyi lenne :D

14 L szóval fel a fejjel, néha fáj, de manapság már minden második lánynak és fiúnak van kb, szóval... ja és szemed előtt lebegjen majd, mikor leveszik és reklámmosolyod lesz

2013. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Nem tudnátok egy lilás fogszabiképet mutatni?
2013. szept. 15. 08:08
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam Londonba és ott minden 3. olyan idős lánynak mint amilyen én vagyok volt fogszabályzója meg amikor elmondtam az egyik barátnőmnek nem nevetett ki mint ahogy arra gondoltam ezért megcsináltatom ha nem lesz túl drága!
2013. okt. 1. 15:20
 10/11 anonim ***** válasza:
jó döntés!! :D sok szerencsét vele... amúgy meg tényleg rengeteg lánynak van még itthon is.. ez mutatja hogy valaki mennyire igényes pl. (jó nem a tökéletes fogsorúakra gondolok)
2013. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!