Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy térdénél kiszakadt farmerr...

Egy térdénél kiszakadt farmerrel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
eldobni?
2013. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hordani!

Nekem is van szakadt farmerom, elég menő. Ami meg túlzottan elszakad, azt megcsinálom rövidnadrágnak.

2013. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1. vannak olyan farmerok amik direkt ilyenek és ha annyira nem vészes maradhat úgy szerintem. és másoknak mondd azt ,hogy direkt ilyen :D

2. fordítsd ki és belülre varrj oda egy anyagot az sem baj ha nem ugyan olyan az anyaga mint a nadrágnak (nekem tetszene) bár ízlések és pofonok :) :)

3. vagy ha annyira rossz állapotban van szerinted és neked már nem kell de valaki használhatná add oda valamilyen segélygyűjtő csoportnak , más akinek alapól semmije sincs biztos szívesen hordaná :)

2013. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer elestem vadiúj farmerban, kiszakadt a térdénél, de csak még jobb lett tőle, nem olyan nagy lyuk.

Ha zseretnéd, akkor belülről foltozd meg, varrj oda csipkés anyagot, amit szeretnéd, szép lehet tőle.

Vagy ha nagyon nem szeretnéd hordani, akkor add oda valakinek, aki ennek ellenére örülne neki :)

2013. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!