Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúknak tényleg a magas...

A fiúknak tényleg a magas lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Mert én elég alacsony vagyok (153)

És mindenhonnan azt hallom, hogy a fiúk a magasabb lányokat szeretik. Ez nagyon gáz? 16/L


2009. nov. 4. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség.

én egy 17 éves srác vagyok, és a barátőm 162 cm

és imádom. nem azt nézem hogy mekkora. pedig ő is alacsony.

2009. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*n
2009. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

én is 16/l vok és 153 cm :P

de nem gondolom, hogy a magasak tetszenek. az alacsonyabbak bejönnek, mert azt olyan aranyosnak tartják.

és tuti magasabbak nálunk is, ami tetszik nekik!

2009. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki számít magasnak? Amúgy szerintem egyáltalán nem a magasságtól függ, persze a lány - ha lehet - legyen alacsonyabb a srácnál, de hogy mennyivel az kb. mindegy.

Ja, és az alacsony az nem mindig "cuki és aranyos", a magas pedig nem mindig "hűű, de nőies és szexi".

2009. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is alacsony vagyok (158 cm), de még soha nem érkezett rá panasz fiúk részéről. Sőt, nagyon sok alacsony barátnőm van, és nekik sincsenek ilyen problémáik. Az átlagos magasság nőknél amúgy 165 cm, tehát egy 170 cm-s lány már magasnak számít.
2009. nov. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Ez férfifüggő, valakinek a magasak tetszenek, valakinek meg nem, ennyi, ezen nincs mit agyalni.

(egy magas csaj)

2009. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy férfifüggő. Ez lányfüggő.

Nem számít, hogy hány centi vagy, vannak fontosabb dolgok is, mint ez.

Baromság.

2009. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Akármilyen jófej is vagyok meg helyes, egy 160 centis pasi nem engem fog választani a 179 centimmel, ahogy én sem Őt.
2009. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!