Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy idősebbnek...

Mit tegyek, hogy idősebbnek tünjek? Hogy sminkeljek, öltözködjek, viselkedjek? Hogy idösebbnek es komolyabbnak tünjek? Ui: lány vagyok

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Miért akarsz idősebb lenni?

Nézz meg egy idősebb lányt (lányokat) olyat hord amilyet ők hordanak és úgy sminkelj ahogy ők és ne viselkedj gyerekesen.

2013. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
13.. Sok lányt néztem hogy-hogy öltözködik viselkedik.. De sokan ugy sminkelnek mint a r*bancok..és ugyis öltöznek.
2013. szept. 21. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

de mért akarsz idősebbnek tűnni?lehet egyébként azért látod ribisnek azokat a ruhákat és sminket,mert még túl fiatal vagy és egyszerűen nem neked való

[link]

ez a szerelés pl egyszerű,nem ribis,viszont mivel még ilyen fiatal vagy nem biztos h tudnád úgy viselni az ilyen ruhákat ahogy kell

sminkben szerintem a füstös pl dobahatna rajtad pár évet,de ennyi évesen még egyáltalán nem kéne sminkelned,max szempillaspirál

visekedés:ne nyafogj és hisztizz mindenen,legyen egyéniséged,és ne justin bieber legújabb száma legyen az egyetlen témád,de még van egy csomó dolog amit a kislányok csinálnak és hát elég szánalmas,de nem veszik észre magukat:D

összességében szerintem ráérsz még ezzel az "én igenis nagy nő vagyok" dologgal

2013. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!