Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni az eredeti converse cipőt amire oly régóta vágyok, vagy vegyem meg interneten, facebookon egy korombeli lánytól 6500 Ft-ért (biztos hogy olyan converse, és megbízható)?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretném már. de sajnos olyan drágák az eredeti conversek, és amilyet szeretnék az is 16-19 000 Ft körül van. most találtam a facebookon egy megbízható lányt akinél lehet venni converse cipőket. ugyan olyan cipője is van amir szeretnék, és csak 6500 Ft. Szerintetek itt vegyem meg, vagy akkor kérjek karácsonyra eredetit, az igazi áráért?

2013. szept. 22. 19:07
 1/3 anonim válasza:
szerintem vedd meg az internetről :) és ha lehet privátba küld el a profilját facen :) köszii :)
2013. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én eredetit vettem , és annyira nem is volt drága :) 45 eróba került neten rendeltem , sportsdirect.com , megbízható oldal :)
2013. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dettina23 válasza:
Szerintem egyszer élünk alapon sétálj be a playersroomba és válaszd.ki aztán fizesd ki és vidd haza és használd egészséggel
2014. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!