Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fotózásoknál mindig kell a...

A fotózásoknál mindig kell a modellnek valamennyi pénzt fizetnie, vagy van akinél ingyenes?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Fizethet a modell természetben is a fotósnak.
2009. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mármint milyen fotózásra gondolsz? portfólióra? az sosem ingyenes. és nemis kevés pénz.
2009. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A portfólió változó összegű.de nemrég láttam egy ügynökséget akinél ingyen lehet csináltatni,persze a későbbi munkáknál levonogatják.Kamatostól:D
2009. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy a modelleknek szoktak fizetni a fotózásért, ellenkező esetben csak lehúzásról van szó...
2009. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Más a portfólió meg más amikor már dolgozik.
2009. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fotós válaszol:

Portfólió fotózás nem kis összeg. Kezdőknek 15-20e Ft, haladóknak 30-45e Ft, míg profi modell portfólió 85-120eFt lehet nagyjából!

A modellnek kell fizetni ezt az összeget, hacsak másként nem állapodtak meg: gondolok arra, hogy karrierjét felfuttató fotós szokott felajánlani díjmentes fotózást kiválasztott hölgyről, de ez csak is kizárólag a referencia elkészítéséhez szükséges, nem a modell érdekben!

A fotósnak ez egy munka, nem természetben kell fizetni a hiedelemmel ellentétben, bár sajnos vannak kivételek.

Tipikus példa erre: nőgyógyász sem jókedvéből nézegeti a nőket lent... értitek mire gondolok! :)

2010. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha igazán látnak benned valamit akkor ingyen lefotóznak!

De az nagyon ritka!

2012. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!