Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercing-ről mi a...

Helix piercing-ről mi a véleményetek? Nagyon tetszik, szeretnék egyet. Akinek van tapasztalata e téren, kérem segítsen!

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem van és nagyon szeretem, csak a porc miatt kissé lassan gyógyul:) mire vagy kíváncsi?
2013. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sok helix piercingem van, kérdezz nyugodtan. :)
2013. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
A végbeletekbe is rakjatok!!Feltünési viszketekségetek van?
2013. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Egyetértek.Ez is egy borzasztó hülye divat.
2013. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Az első nőt elveszem,akin sem testékszer,sem tetoválás nincs.Taszító!
2013. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy a fül tele van akupunktúrás pontokkal, amiket lehet hogy célszerű békén hagyni. A fene se tudja hogy mit kúrsz el vele...
2013. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az utolsónak mondom. Nekem is van egy karika a fülemben, a porcban, és mielőtt megcsináltattam, utánakérdeztem ennek egy szakembernél. A fül akkupunktúrás pontjait ezzel nem rontod el, nem okoz gondot, max nem lesz ezzel a módszerrel kezelhető bármiféle probléma.
2013. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tojasleves válasza:
Ötös! a jobb fülem háromnegyede hiányzik. Akkor én most nagy bajban vagyok?
2013. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gungasam ***** válasza:
18%
A helix piercing is (mint a többi piercing féle )se nem szép se nem jó.Ellenben jó lehetőséget ad arra ha valaki megharagszik rád kitépje, vagy beleakadjon egy ág esetleg fésű. Egyáltalán ha rút vagy egy kiló piercing se segíthet.Ha meg szép, minek az vacak hozzá...
2013. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek hiányzik a füle az nyerő. Nem hallja ha azt mondom,hogy utálom a piercinget és a tetoválást.
2013. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!