Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj amikor a szemöldö...

Mennyire fáj amikor a szemöldököt gyantázzák?

Figyelt kérdés

Hamarosan elsőnek megyek gyantáztatni szemöldököt.. Olyat ne mondjatok hogy nem fáj!:)

13/L



2013. szept. 26. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem fáj, mert nem lenne igaz. De kibírható, pedig nekem elég kicsi a fájdalomküszöböm.

A gyanta finom meleg, én még szeretem is. Aztán a fájdalom csak egy pillanat. Ez négyszer, vagy ahányszor kell. Nekem felül alul középen. És a végeredmény miatt igenis megéri, nagyon szép szokott lenni. Van, hogy magamnak is kiszedem, de szeretem, ha kozmetikus gyantázza.

15/L

2013. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazt tudnám írni, mint az előző. Nekem is alacsony a fájdalomküszöböm, de tényleg ki lehet bírni. (Amúgy nekem a hónalj gyanta jobban fájt, mint a piercing szúrás, a szemöldökgyanta meg kevésbé fájdalmas, szóval... :D)
2013. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: 15/L
2013. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nekem is kicsi a fájdalomküszöböm :D
2013. szept. 27. 06:26
 5/5 anonim ***** válasza:
tényleg csak pár pillanatig fáj, egyetértek az előttem szólókkal:D nekem is középen meg a kilógó szálakat szedi ki a kozmetikus, de volt már hogy magamnak szedtem ki, tűrhető:D pedig nagyon érzékeny a bőröm, azt is alig bírom ki, ha egy pattanást ki kell nyomni, utána mindig könnyezek:s
2013. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!