Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egész családomban minden...

Egész családomban minden nőnek/lánynak nagy melle van, csak nekem pici.15 vagyok, és kezdek félni, hogy ha lesz egy pasim, nem fog neki tetszeni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
meg a nagyobb mellűekre jobban odafigyelnek. nem piszkálnak vele, de már nekem kellemetlen a dolog.
2013. szept. 30. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is 15 évesen ilyen érzésem volt és amikor először fogták meg biztos voltam benne,hogy csalódás neki de nem egy pasim volt már és mindenki imádta igaz nekem 15 éves korom óta nem sokat nőtt picit teltebb csak most 21 vagyok.Nyugi bejön a pasiknak de én is szeretnék nagyobbat ttől függetlenül.
2013. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is félj! Nem lesz nagy melled annak ellenére hogy mindenkinek az van a családodban, és te MÁR 15 éves vagy!

Szerintem kezdj el push-up melltartót hordani és/vagy tömd ki a melltartót!

Remélem kielégítő választ adtam! Puszika

2013. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

15 éves vagy, még vagy 6 évig fog nőni a melled...

Persze lehet hogy kicsi marad, de nem értem mit számít ez. Senki nem lesz szebb meg jobb nagy mellektől. Én tök lapos vagyok mint egy fiú, mégis mindig körbeugráltak a pasik. Senkit (aki értelmes) nem zavar a mellméret. Teljesen lényegtelen dolog.

2013. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális pasinak nem számít a melled mérete.
2013. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!