Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép vagyok? Elég japános?

Szép vagyok? Elég japános?

Figyelt kérdés
[link] szép vagyok vagy nagyon ronda >.< ? mert hogy mindenki piszkál hogy hogy nézek ki.

2013. okt. 1. 17:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
XD
2013. okt. 1. 18:40
 12/14 anonim ***** válasza:
Átlagos, inkább szép.. nem igazán japános, de egyáltalán nem vagy csúnya.
2013. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
te jó ég, inkább a helyesírásoddal foglalkozz kiscsaj.
2013. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Te lánygyerek! Jól látom, hogy macskabajuszt rajzoltál magadnak? Ha így járkálsz hétköznapokon is, akkor elhiszem, hogy cikiznek. :)


Ha japános akarsz lenni, akkor keress Youtube videókat, találsz japános sminkelési tanácsokat.


Amúgy nem vagy japános. Nekem vannak ázsiai felmenőim, rajtam több "keletiesség" látszik. Nem szeretem hangsúlyozni ezt, de nem is szégyellem. Be szoktak szólogatni néha nekem is, de nem zavar. Tenni ellene úgysem tudok. :)


Ami zavar, az az, hogy megpróbálják összefüggésbe hozni a pozitív és negatív tulajdonságaimat az külsőmmel (mármint a vérvonallal, értitek :D), pedig ezek inkább az élettapasztalatokon múlnak szerintem, nem azon, hogy ki volt a dédapám, akit nem is ismertem.


Nem vagy csúnya, inkább átlagos. Majd megtanulsz rendesen sminkelni, vágatsz magadnak egy jó frizurát, kialakul a saját stílusod, az önbizalmad és akkor szép leszel! :)


26/N

2013. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!