Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány centi magasak vagytok?...

Hány centi magasak vagytok? Szeretitek a magasságotokat vagy inkább lennétek alacsonyabbak esetleg magasabbak?

Figyelt kérdés
Én 170 centi vagyok (lány) de nem nagyon merek felvenni magassarkút mert félek nagyon magas leszek mivel ugy érzem én vagyok a legmagasabb :( vagy lehet rosszul látom de olyan mintha mindenki alacsonyabb lenne nálam... magassarkút ki hány centijével hord ?
2009. nov. 8. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

152 cm vagyok.

és 17 éves :)

igen,szeretem a magasságom,nem ,nem hordok magassarkút ,de majd valamikor megtanulok benne járni :P

2009. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

én 165 cm vok és 8centis magassarkút veszek fel :)

én megvagyok elégedv5

2009. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én 162 cm magas vagyok. Ha a barátom magasabb lenne pár centivel, mint valójában, akkor hordanék magassarkút. Így max. akkor vehetném fel, ha egyedül megyek valahová, pl. dolgozni, de mivel tömegközlekedéssel járok, és általában késésben vagyok, magassarkúban nem tudok úgy rohanni a buszhoz. Így marad a kényelem, és nem megy tönkre a lábam sem. :)
2009. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 180 cm vagyok (lány), úgyhogy nyugi. :D

Korábban nekem is kisebbségi (Haha) komplexusom volt emiatt, de aztán rájöttem, hogy nem kell.

És képzeld, van 10 cm-es sarkú cipőm is, és fel is veszem. Persze ehhez kell egy "kis" önbizalom is, mert nyilván megnézik az embert. De engem nem érdekel. Miért ne hordhatnék én is magassarkút? Akkor ennyi erővel, aki alacsony, azt meg nézzük meg, ha lapossarkút hord, nem?


Szóval téged meg abszolút ne izgasson a dolog, a 170 centidhez nyugodtan hordjál magassarkút.

Ha valaki szól, hogy milyen hórihorgas vagy, az biztos csak irigy...

2009. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
173....csak 10 centi feletti sarkú cipőim vannak.És mindig azt hordok.Szóval csak semmi para.A modelleket is magassarkúba járatják.És miért??Mert gyönyörű kecses és hosszú combokat ad optikailag.
2009. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
163 cm, és van 10 centis magassarkúm. Nekem tökéletesen jó így, mivel barátom még így is magasabb nállam pár centivel ha rajtam van:D De amúgy is, ez nekem pont jó:)
2009. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 174 cm vagyok, a párom 176 cm. Ritkán hordok magassarkút, viszont, ha igen akkor 10 cm körülieket, és ez a páromat frusztrálja. :) De sosem szól érte, viszont tudom, hogy érez, ezért tekintettel vagyok rá. Nyugodtan vegyél fel magassarkút, ha tudsz benne szépen menni, mert egy épp nyakát kitörni készülő magassarkús lány nagyon muris tud lenni. :)

20/L

2009. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

177 cm vagyok, és én nagyon szeretek ekkora lenni! És simán felveszem a magassarkút, miért ne? Szerintem nincs szebb egy sudár lánynál, sőt örülnék neki, ha még 1-2 centivel magasabb lehetnék... Egyébként a lányismerőseim nagy része megjegyezte már nem egyszer, hogy milyen jó, hogy ilyen magas vagyok, mert nekem minden jól áll, stb.

Ez nem azt jelenti persze, hogy aki alacsony, az nem lehet nőies, de a magasság szerintem abszolút csak előnyt jelent.

170 cm pedig nem túl magas, inkább átlagos, pont jó, szóval nem kell aggódnod, nyugodtan vegyél fel magassarkút, ha ahhoz van kedved!

19/L

2009. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
165 és nemlennék se magasabb se alacsonyabb. így pontjó.
2009. nov. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ja és magassarkút nem hordok egyáltalán :D

24L

2009. nov. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!