Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon lehet zselés körmöket...

Otthon lehet zselés körmöket csinálni?

Figyelt kérdés

Már megszoktam, hogy állandóan ki vannak festve a körmeim, és festett körmök nélkül nem érzem jól magam. Már az is zavar, ha a körömlakk széle minimálisan lejött, még ha alig feltűnő akkor is idegesít. Ezért kb. 2naponta festem át a körmöm, viszont ez sok időd elvesz. :/ Ezért szeretnék sima egyszínű, zselés körömlakkot használni, ami akár 2-3 hétig is megmaradhat.


Lehet valahol venni ehhez olyan speciális lámpát, körömlakkot illetve a többi speciális kelléket? Illetve én magamnak is meg tudom csinálni itthon, ha van hozzá mindenem?


2013. okt. 6. 22:37
 1/2 anonim válasza:
Otthon gél-lakkot, porcelán és zselé műkörmöt is tudsz magadnak csinálni csak egy kis kézügyesség kell hozzá. Ha rákeresel pl arra, hogy műköröm alapanyagok, biztosan találsz olyan webáruházakat ahol mindenféle ecsetet, lámpát, alapot stb, tudsz rendelni. Valamint ha a videó megosztókon rákeresel, hogy zselés műköröm építése, akkor nagyon hasznos kis videókat fogsz találni arra, hogy hogyan csináld. :-)
2013. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A gél lakkozást azért nem javaslom, mert ott figyelni kell arra, hogy a körmöket alulról is bezárd, vagy ugyanúgy feljön egy két nap múlva az egész, meg macerás mert mindig leoldó folyadékkal le kell áztatni, valamint ha a bőrödre is kenődik egy pici véletlenül, akkor is le fog válni az egész a körmödről...
2013. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!