Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Clinique Even Better Eyes...

Clinique Even Better Eyes Dark Circle Corrector, szemkarikákra!?

Figyelt kérdés

A kérdésem hogy van-e aki már használta(elvileg huzamosabb ideig kell használni, kb 3 hónapig hogy látható eredménye legyen kb 30%-kal csökkenti a karikákat de egyes helyen olvastam hogy valakinek fele olyan erősségűvé változott a szem alatti elszíneződése). 19 éves vagyok és kiskoromtól sötét karikáim vannak... túl vékony lehet a bőrréteg, családon belül másnál nem észlelek ilyesmit, de elég rossz érzéssel tölt hisz mindig fedni kell, és míg így sem vagyok megelégedve vele, sokszor és sok fényviszonyban átütőnek látom... ha legalább halványodna már azt is nagy előrelépésnek venném, itt van pár link ahol olvastam jó dolgokat róla,de nyilván még így is többször meg kell gondolni mert jó drága( kb 12.000 Ft) köszönöm előre is ha tud valaki valamilyen eredményről beszámolni!

[link]


[link]


+ még be lehet írni keresőbe akkor is kiad több magyar és külföldi oldalt ahol pozitívnak és eredményesnek ígérkezik :)



2013. okt. 9. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!