Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakkozás után apró viszket...

Gél lakkozás után apró viszkető "golyócskák" a körmöm alatt, mellett. Ez körömgomba volt?

Figyelt kérdés
Bekentem Canestennel, és egy nap alatt helyrejött... De körmös csinálta, nem én!!!még mielőtt szólna vki, hogy ez van, ha az ember otthon... Már többször csináltak nekem géllakkot, több körmös is, nem volt ilyen.Nagyjából már tudom, hogy csinálják, ő nem egészen így. Ha jól tudom, savmentes ...valamit ő nem tett a körmökre, mert ő csak előkészítő valamivel kente be, aztán rögtön színtelen lakk, színes, színtelen és kész. Vagy más lehetett a baj???
2013. okt. 10. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez allergia lesz.
2013. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen allergia??? Magára a lakkra? Pedig úgy szeretem, szép is, nem is kell vele bajlódni, és persze sokáig tart... :-(
2013. okt. 12. 08:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamelyik összetevőjére.
2013. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!