Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Karomon a szőrt hogyan tüntess...

Karomon a szőrt hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
Szőke, szóval alig látható, de elég sűrű, hosszú szőr van a karomon. Ezzel lehet csinálni valamit? Kozmetikus szedje ki gyantával, vagy borotváljam?
2013. okt. 10. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A borotválást felejtsd el! Le kellene gyantáztatni, ha zavar.
2013. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát elviekben a gyantától is sötétedhet.. Nekem ismerősöm mondta, aki gyantáztatja.
2013. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nem tudom hogy a "szőke picikét" el tudják e tüntetni véglegessel. Én annak idején a bajuszomat akartam ellézereztetni, de a doktornő kinevetett és megkérdezte: "hol van itt bajusz?". Ekkor mondta, hogy a pihét és a világos vékony szőrt az ő berendezése nem tudja.

Nem tudom epillátor? Bár az lehet, hogy eleinte nagyon fájna.

2013. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is epilálom, az elején nagyon fáj, de 2-3 perc és elzsibbad a bőröd!

eleinte 1-2X borotváld le, hogy kicsit megerősödjön (nyugi, nem lesz durva), aztán epilátor. Megint 1-2 borotválás, megint epilátor. Az erősebb szálakat jobban kiszedi, mint a pihéket

2013. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arcra van a top shop-os tweeze vagy tweezer szőrtelenítő.. az kimondottan a pihékre lett kitalálva.
2013. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyantázd. A borotvától a legtöbben csak kipattognak, csúnya lesz a karjuk, annak aztán semmi értelme.
2013. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én speciel gyantázom,és a kozmetikusom mondta, hogy attól egy idő után kikopik, a borotvát felejtsd el, az csak erősíti!!
2014. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, magadnak gyantázod, vagy a kozmetikusnál gyantáztatod?
2014. jan. 22. 19:48
 9/9 anonim válasza:

Itthon anya szedi le:)

De a kozmetikus talán jobban kiszedi, de nekem célnak megfelel:)

2014. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!