Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem tökéletes a...

Csak szerintem tökéletes a life.hu szépségszakértője, Takács Nóra?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,és nem kell rosszra gondolni:D Csak szerintem irigylésre méltó nagyon. A haja, a bőre,az alakja,és minden jól áll neki.
2013. okt. 11. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha én pasi lennék, akkor nekem tökéletes lenne. Kedves, aranyos, mosolygós, bár ilyennek kell lennie, de szerintem a való életben is ilyen :) Tetszenek a házi megoldásai, nem kell mindenért a boltba rohanni. Nagyon jó praktikákat mutat. A hangja is olyan kellemes :D
2013. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem olyan szép de olyan kis kedves aranyos és valóban ápolt külsejű és nagyon jól kommunikál
2013. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szép, de nem hivalkodó. Csinos, de nem magamutogató, szuper ötletei vannak és az egész nő természetes, nem olyan szájbarágós, mint már kb az összes többi, én imádom, pedig én is lány vagy :DDD
2013. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván szép meg minden (mondjuk a haja nem tetszik, kevés, rövid, seszínű), kellemes a hangja, de szerintem hiteltelenek a videói olyan értelemben, hogy amikor főzött is látszott, hogy először csinálja, de azt mondta, hogy mindig ilyet csinál; meg úgy állítja be a diy videókat, mintha nagyon kreatív lenne, és ő találná ki, amiket csinál, közben meg a pinterestről veszi az ötleteket.
2013. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Senki sem tökéletes, Takács Nóra meg aztán pláne nem. Átlagon aluli a kinézete, az utóbbi időben, pedig rengeteget hízott és az arca is tele van tömve botox-al.
2019. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!