Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék gyorsan hízni plusz...

Szeretnék gyorsan hízni plusz 5 kilót mert nagyon vékony vagyok és hogy legyen egy kis alakom ami formásabbá tegyen engem hogy érjem el mit csináljak hogy hízzak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Na látod ezt én is szeretném tudni.Én sorra kapom az ilyen válaszokat "egyél többet ne sportolj egyél este"
2013. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Zsírban könnyű felszedni 5 kilót, de attól soha az életben nem leszel formásabb!


Ahhoz izomban kell gyarapodnod, az pedig kőkemény munka!


Fehérjedús táplálkozás.

Nem 1200-1500 kcal szinten, hanem sokkal, de sokkal többet kell. Ezt azért pénztárcával nem olyan könnyű,

és SÚLYZÓS EDZÉS!

2013. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egy vékony testre zsírt szedsz fel akkor nem formás leszel hanem löttyedt.Alaktalan fenék,domború has,csapott tartás. Ezt akarod? Ha igen akkor csak egyél minél több hizlaló ételt.


Formás akkor leszel ha izmot szedsz fel.Ezt normális étrenddel és edtéssel lehet elérni.

2013. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!