Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? 15 éves...

Hogyan csináljam? 15 éves vagyok és már egy párszor leborotváltam a puncimat

Figyelt kérdés
de sokszor piros pöttyök lesznek rajta főleg ha mondjuk pénteken leborotválom és következő hét pénteken is akarom akk még pici a szőr és ahogy leborotválom kpattog..hogy csináljam h szép legyen a puncim??
2009. nov. 10. 18:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt lemaradt hogy ha a szörrel megegyező írányba borotválom le akk nem lesz sima mert nem tudom teljesen simára borotválni
2009. nov. 10. 18:10
 2/8 anonim ***** válasza:

Mármint, hogy egy hetet vársz a következő borotválással?

csak mert akkor már túl hosszú a szőr és azért pattog ki. Ez még a férfiak arcszőrzetével is így van, ezért szokták előtte géppel rövidebbre vágni ha már túl hosszú.

Én pl minden nap, vagy max 2 naponta szoktam borotválni és nem pattog ki, pedig szőr növekedésével ellentétes irányba húzom. Ha már kb 4 napig nem szedem le, akkor nekem se szokott túl kellemes lenni.

2009. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaa hogy akkor ne várjak egy hetet?azt mondod h akár minden nap vagy kétnaponta is lehet és akkor nem fog kikattogni??
2009. nov. 10. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez nem igaz! Nem kell naponta, olyan hamar azért nem nő meg a szőr! Elég hetente, miután leborotváltad kend be hintőporral és akkor nem fogsz olyan csúnyán kipattogzani.
2009. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak azért szoktam naponta, mert engem az a pici is zavar (van akit nem, az ő dolga, ettől még nem hülyeség). Nekem kb ha 4. naptól szokott kipattogni, a harmadikon még nem, de akkor már nem is olyan kellemes.
2009. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
nekem ha hosszú volt soha nem pattogott ki.Ha két nap után,dőlt a vér belőle.Aztán meguntam és azóta gyantáztatom kozmetikussal.
2009. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Borotválás után be kell kenni arcszesszel, és akkor nem pattog ki. Amugy minél többet borotválod, annál erősebb lesz rajta a szőr. Inkább nyird meg rövidre. Vagy visszsfele borotváld, minimásil szőr marad, de legalább nem pattog ki.
2009. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. nov. 11. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!