Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is gyönyörű itt...

Szerintetek is gyönyörű itt (is) Britney?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 14. 21:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Elég előnytelen fotó. Az arca szép de nem túl csinos. A klipjeihez mindig lefogy aztán visszahízik.

Mondjuk 2 gyerekkel meg a 30 évével büszke lehet magára, de ha azt nézzük hogy elvileg ő a pophercegnő akkor ez a külső édeskevés.

2013. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem, nekem sosem tetszett, most meg pláne nem.
2013. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

Ez már nem Britney.. ez egy adag tatarozás eredménye egy bábun..

És én abszolút Britney rajongó vagyok, 2 nappal az új vidi előtt már állandóan a youtube-on lógtam.. hogy mikor má..

csalódást csalódásra halmoz..

de kinek mi a szép..

2013. okt. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az új zenéje nekem sem jön be, de most csak a külsejére vonatkozik a kérdésem.
2013. okt. 29. 18:27
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép Britney, mondjuk gyönyörűnek ezeken a képeken nem mondanám, vannak róla jobbak is (persze régiek) :) De én sem értem, miért kell azt mondani, hogy jól meghízott, egy átlagembernél persze ezt senki nem venné észre, sőt... Az amúgy igaz, hogy előnytelen öltözik néha fel, de azt mondani, hogy "jól meghízott" kicsit túlzás, és igazságtalan.
2013. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ő mindig szép, így ezeken a képeken is az :D
2014. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!