Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit tudtok venni 20 ezer...

Ti mit tudtok venni 20 ezer Ft-ból ha elmentek vásárolni és költötök kiegészítőre, ruhára, cipőre és kozmetikára?

Figyelt kérdés

Mi telik ki ebből és mire 20.000 Ft-ból.


Kíváncsi vagyok azért kérdem hogy ki milyen takarékos tud lenni.



2013. okt. 14. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Kik-be szoktam járni ritkán, de akkor 10.000-ft-ért tudok venni egy csomó ruhát :) ha cipő is kell, arra van egy kedvenc cipő turkálóm, tényleg alighasznált, márkás cipők pár ezer forintért. Kozmetikát meg nem használok, max. arcápolót.
2013. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én mostanában ebayen, turiban vásárolok, csak ritkán adok ki 3-4000 Ft-ot egy felsőért, azt is csak akkor ha nagyon tetszik. Szóval 20 ezerből tudnék venni jó pár felsőt, plus egy nadrágot, de azt sem 10 ezerért.

Kiegészítőket szintén rendelem, max 500 Ft-ig. Kozmetikumokra viszont többet költenék, vennék arckrémet, alapozót, szemfestéket, szerencsére ezeket nem kell olyan sűrűn venni.

Egyedül a cipő az, amire elmenne 20 ezer Ft. Mivel sok cipőben fáj a lábam, jó minőségűt szoktam venni. (ami aztán még évekig jó, így évekre megúszhatom a cipővásárlási hercehurcát)

2013. okt. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
perpillanat télen egy huszasból elmennék a party22be, kapásból vennék 3 nadrágot. ez 6000forint. a lunában lehet nagyon király téli pulcsikat túrni, ebből mondjuk 2 darab, 4000 forint. vennék egy világos alapozót, olyan téli színűt, essence habállagú 1200 forint. kézkrémet,arckrémet,hajpakolást "kínai" drogériában, kijönne 3ezer forintból. a maradék 5800forintból túrnék egy fekete szövetkabátot, és beülnék egy kávéra valahova.:)
2013. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nadrágot, pulcsit max 5000ért veszek, többet akkor se költök rá, ha nagyon tetszik, mert úgyis lesz leárazás. H&Mben pl van 3500ért farmer, invázió-colosseum-cosmos (ez egy cég) üzletekben folyamatosan vannak akciók, pl 2500ért tök jó farmert vettem. Cipőt a nyugati aluljáróban veszek, igaz, h kínai, de olcsó, és egy szezonban vehetek több párat is, kiegészítőket leértékelve veszek( pl sixben volt 250ért sok nyaklánc nyáron, meg claire'sben is jó akciók szoktak lenni). Kozmetikai cuccoknál is mindig az akciókat nézem, pl glamour napokon nagyon jó kuponok voltak.
2013. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is a cosmost szeretem :) jó felsőket lehet venni poton összegért 20 ezerből tudok venni 12-15 felsőt ott. Persze vannak drágábbak is meg olcsóbbak.
2013. okt. 15. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol vásárolsz, meg mire van szükséged. Ha szerencsés vagy, turkálóban 20ezerért egy komplett ruhatárat tudsz venni a megfelelő évszakhoz.

Üzletben már kicsit másabb, mert pl a középárkategóriás H&M-ben pl veszel egy szoknyát, legyen 8990. Mellé még tudsz venni egy blúzt meg egy sálat vagy kesztyűt és kifújt. Zarában pl egy darab cipőt, vagy egy zakót, esetleg egy ruhát egy basic pólóval.


Igazából attól függ, szükségem van-e valamire, és azt a valamit hol találom meg. Ha valamire régóta vágyom, akkor nem sajnálok érte több pénzt kiadni. Szóval ha találnék olyan cipőt, amit augusztus óta akarok, akkor 15-20ért simán megvenném, és örülnék neki.

Ha nem kellene a cipő, akkor vennék ebből két szett edzőruhát, egy új szempillaspirált, ha marad, azt meg elraknám későbbre.

2013. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok mindent, mivel turiban és egy kis butikban vásárolok. Turiban pulcsit veszek, nagyon szép pulcsik vannak 2290-ért, finom puha meleg, és divatos is, mert ugyanilyet láttam a tescoban 5990-ért. A helyi kisbutikban veszek farmer nadrágot, a legegyszerűbb fazonokat, 1590-2290 között. Kiegészítők: ékszert nem hordok, de táskára kiadok 6-8 ezer forintot is, de ebből nekem csak egy kell és évekig kitart, cipővel ugyanígy, csak drágábbak mint a táskák. Kozmetikára nem költök minden hónapban, kozmetikus barátnőmtől veszem a szappant és az arckrémet, a kettő 6 ezer forint, de 3 hónapig elég.

De az én férjem az más, ő nem visel turis ruhát. Neki van egy stílusa és csak olyan nadrágot, pólót és pulcsit hajlandó fölvenni. Ami azt jelenti, hogy 40-60 km-ert is utaznunk kell, hogy találjunk egy olyan üzletet ahol kapunk majd neki ruhát télére.

2013. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát az attól függ hova megyek vásárolni. turiban sook mindent tudnék venni, de ott inkább csak pólókat, pulcsikat, kabátokat szoktam általában. mondjuk turiba ritkán járok. pl. New Yorkerben vagy C&A-ban, vagy Terranova, ilyesmi helyen pólóért max 4000 Ft, nadrág max 7000 Ft pulcsik 5000 Ft, kabát 15000, cipő is 15-20 között. De leginkább leárazva veszek cuccokat, abból meg viszonylag sok dolgot tudok venni. kozmetikai dolgokat meg nem igazán használok.
2013. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7/8-as és még erre mondják, hogy a nők válogatósak, te férjed egyedi eset.
2013. okt. 16. 16:11
 10/10 anonim ***** válasza:
A h&m nagyon nem kozepkategoria
2023. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!